שף בית חולים ברזילי יוסי חנוכה ייצג את חברת נעמן וזכה ב-3 מדליות בתחרות בישול בקוריאה

השף זכה במדליית זהב בתחרות בישול בינלאומית Korea International Challenge Culinary Cup Competition 2018 שנערכה בשבוע שעבר בעיר Daejeon

מערכת ספונסר 23/05/2018 09:12

א+א- 1

עוד הישג יוצא דופן לשף יוסי חנוכה (39) נציגה של נעמן, החברה המובילה בתחום הבישול והאירוח. השף הישראלי המוכשר הרשים במיוחד את נבחרת השופטים הקפדנית והבלתי מתפשרת וזכה במדליית זהב בתחרות בישול בינלאומית Korea International Challenge Culinary Cup Competition 2018 שנערכה בשבוע שעבר בעיר Daejeon.

 

המנה הייחודית שהביאה לחנוכה את הניצחון במקצה הבקר הייתה פילה בקר וצלע טלה על ריזוטו כמהין עם משולשי ירקות ושטיח קישוא זוקיני עם קוויאר מנגו, תות ואננס. היא זיכתה את השף הישראלי במדליית זהב המהווה הוכחה והוקרה ממעלה ראשונה למקצוענותו. בנוסף זכה יוסי חנוכה במדליית כסף במקצה העוף ובמדליית ארד במקצה הדג, כאשר כל המנות הוגשו כמובן בכלים של נעמן והוסיפו מימד נוסף של פאר ליצירות המופת הקולינריות של חנוכה.

 

דודי כהן מנכ"ל נעמן גרופ בירך את הזוכה וציין: "השף יוסי חנוכה לא מפסיק להפתיע ולגרוף פרסים יוקרתיים בתחרויות קולינריות ברחבי העולם. אנו גאים בהישגיו המרשימים של נציגנו ושגרירנו הנאמן ומאחלים לו המשך קריירה פורחת ומשגשגת".

 

במהלך שהותו בקוריאה ובמקביל להשתתפותו בתחרות הבישול היוקרתית, הוזמן יוסי חנוכה ולווה על ידי שגרירות ישראל במגוון אירועים משמעותיים, ביניהם ארוחת ערב בבית השגריר אותה בישל לכ-12 שגרירי העולם, מופעי בישול, ערב שפים וסדנאות בישול של אוכל יהודי וכשר – בכולם זכה להצלחה והערכה רבה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    באיזה יום מגישים ב"ברזילי" את המנה

    שהביאה לו את הזכייה? אני אגיע להתאשפז!
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    חגיתת 23/05/2018 09:54