שיווק ופרסום

שת”פ חדש בין בלומברג לרשת חללי עבודה ישראלית

במסגרת ההסכם, שמוערך בסכום של עשרות אלפי שקלים לשנה, תשיק רשת Urban Place מסופים דיגיטליים של המעבדה הפיננסית החדשה של בלומברג בחללי העבודה המשותפים שלה

מערכת ספונסר 03/05/2018 15:23

א+א-

חברת החללים המשותפים הצומחת, Urban Place, המפעילה מספר סניפים בארץ ומתרחבת בימים אלה לאירופה, חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם רשת Bloomberg. במסגרת ההסכם, שמוערך בסכום של עשרות אלפי שקלים לשנה, תשיק הרשת בחללי העבודה המשותפים שלה מסופים דיגיטליים של המעבדה הפיננסית החדשה של בלומברג, שיציגו ללקוחות מידע פיננסי חי מהארץ ומהעולם.

 

הקונספט של ה"מעבדות הפיננסיות" של בלומברג הושק לאחרונה באוניברסיטאות בכל העולם, וכעת, באמצעות אורבן פלייס, ייכנס לראשונה גם לתחום חללי העבודה המשותפים.

 

"אנחנו גאים להצטרף לרשת העולמית בלומברג ושמחים להביא את הכלי הפיננסי הזה אל מרחב החללים המשותפים בישראל", ציין השבוע מנכ"ל אורבן פלייס, רומן לוי, "אין לי ספק שקהל לקוחותינו יפיקו מכך את המיטב. מדובר על פלטפורמה המספקת נתונים פיננסיים בזמן אמת מהארץ ומהעולם, וכן מאפשרת לשלוף מהארכיון מידע עסקי. המידע נועד לסייע להצמיח את החברות בקהילת אורבן פלייס, לאפשר להן לעשות חקר שוק עמוק וכן להסתמך על מידע מהימן".

 

בשלב הראשון יוצבו מסופים של בלומברג בסניף אורבן פלייס שבמגדל שלום בתל אביב, ובהמשך יורחב השירות לכלל סניפי אורבן פלייס בארץ ובעולם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה