לאומי משיק אתר חדש ללקוחות עסקיים קטנים

האתר החדש פתוח לשימוש כל הלקוחות העסקיים בחטיבה הבנקאית של לאומי, ובהמשך ייפתח בהדרגה גם ללקוחות Middle Market ולקוחות גדולים

מערכת ספונסר 05/09/2017 10:49

א+א- 1

 לאומי משיק אתר ייעודי חדש ללקוחות עסקיים קטנים (בכתובת האינטרנט biz.leumi.co.il). נכון להיום, האתר החדש פתוח לשימוש כל הלקוחות העסקיים בחטיבה הבנקאית של לאומי. בתחילת ספטמבר תחל פתיחה מדורגת של האתר גם ללקוחות Middle Market ולקוחות גדולים, תחת סניפי החטיבה העסקית-מסחרית.

 

במסגרת בניית האתר החדש, בוצעו עשרות ראיונות וסימולציות עם לקוחות עסקיים. האתר תוכנן בשיתוף עם הלקוחות ומתוך הבנת הצרכים שלהם, והוא רק צעד אחד קטן בשדרוג חוויית המשתמש הצפויה לו בעתיד.

 

הלקוחות העסקיים יוכלו לצפות במבט אחד בכל השירותים הפיננסיים שהם צריכים תוך מתן כלים ייחודיים לצורכיהם, ביניהם: סרגל "הפעולות הנפוצות", אשר מציג באופן אישי ללקוח את הפעולות בהן הוא משתמש בתדירות הגבוהה ביותר. צפייה בשיקים חוזרים שהופקדו וחויבו בחשבון כולל צפייה בצילום השיקים וסיבת ההחזרה. צפייה בהרשאות לחיוב חשבון שחזרו. התראות על הוראות שממתינות לחתימה, ועוד.

 

כמו כן, באמצעות האתר יכול בעל העסק לקבל שירותים כגון: צפייה בכל יתרות החשבון במטבע ישראלי ומטבע חוץ במקום אחד. צפייה בזיכויים קרובים של סליקה מבתי עסק. ללקוח עסקי עם הרכבי חתימות – צפייה בהוראות הממתינות לחתימתו בשקלים וסחר בינלאומי. הצעות למוצרים ושירותים מותאמים אישית.

 

מיכל קיסוס הרצוג, ראש אגף חדשנות ודיגיטל בבנק לאומי: " In and out במינימום זמן - זו הייתה המטרה שעמדה לנגד עינינו כשבנינו את אתר העסקים החדש. הצלחנו לעשות את זה באמצעות יצירת ממשק דינמי וחכם המתאים את עצמו למשתמש. לבעל העסק יש כל כך הרבה דברים היום על הראש ששואבים ממנו זמן ואנרגיה, ומהסיבה הזו בדיוק רצינו לצמצם עד כמה שניתן את זמן ההתעסקות שלו מול הבנק".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אחלה אתר

    שימושי ונוח, שאפו!