תרי ישכיל מונתה לסמנכ”לית השיווק של קבוצת פרטנר

ישכיל, שכיהנה עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל זאפ וקודם לכן שימשה כסמנכ"לית השיווק והפרסום של פסגות במשך 4 שנים, תיכנס לתפקידה בשבועות הקרובים

מערכת ספונסר 16/08/2017 10:46

א+א-

תרי ישכיל מונתה לסמנכ"לית השיווק של קבוצת פרטנר. ישכיל, שכיהנה עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל זאפ, מצטרפת להנהלת פרטנר כסמנכ"ל השיווק של הקבוצה ותיכנס לתפקידה בשבועות הקרובים.

 

ישכיל (44) ניהלה את חטיבת הלקוחות בזאפ, האחראית על תחומי השירות והמכירות, והובילה את כניסת הקבוצה לעולמות ה-Big Data. קודם לכן כיהנה ישכיל כסמנכ"לית השיווק והפרסום של פסגות במשך 4 שנים.

 

בשנים 2006-2011 כיהנה ישכיל במספר תפקידים בכירים בקבוצת תנובה: מנהלת חטיבת השיווק המרכזי בתשלובת המזון וראש מטה הקבוצה. ב 2001-2006 עבדה ישכיל בסלקום כמנהלת תחום שיווק עסקי. לישכיל תואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית ותואר ראשון במדעי התנהגות, שניהם מאוניברסיטת בן-גוריון.

 

מנכ"ל קבוצת פרטנר, איציק בנבנישתי, ברך את תרי ישכיל על הצטרפותה לקבוצה: "קבוצת פרטנר מובילה שינוי אסטרטגי בשוק התקשורת והופכת מחברת סלולר לקבוצת תקשורת מובילה גם בעולמות הטלוויזיה והסיבים. אני שמח שתרי ישכיל מצטרפת בעיתוי הזה לקבוצה, ובטוח שניסיונה הרב והמגוון יסייע רבות במימוש האסטרטגיה ובהתמודדות עם האתגרים העסקיים העומדים בפנינו".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה