שיווק ופרסום

פלאפון משיקה מסחרית אינטרנט מהיר 4X4 במהירות של עד 400Mbps

לקוחות ברשת פלאפון יוכלו לחוות את הגלישה המהירה ביותר שנמדדה בישראל; אילן סיגל: "בתוך שנה יהיו בישראל כמיליון מכשירים התומכים בטכנולוגיות המהירות החדשניות"

מערכת ספונסר 02/08/2017 22:43

א+א-

חברת פלאפון משיקה מסחרית אינטרנט מהיר 4X4 - האינטרנט הסלולרי המהיר ביותר בישראל. כזכור, הודיעה לאחרונה החברה על הטמעת טכנולוגיות מובילות בעולם ברשת הסלולרית שלה, MIMO 4x4, Beam Forming ו- QAM 256, המתבססות על תשתית הרדיו המובילה שהקימה פלאפון ברחבי הארץ ואשר מאיצות עד פי שלוש את מהירות הגלישה.

 

מדובר בטכנולוגיות חדשניות ייחודיות לפלאפון בישראל ובכלל, אשר רק 10 מפעילים מובילים בעולם (מתוך כ- 1000 מפעילים סלולריים בכל העולם)- הספיקו להטמיע אותן עד כה ברשתות הסלולר שלהם.
בבדיקות שבוצעו ברשת פלאפון נמדדו קצבי גלישה של עד 400Mbps.

 

בסדרת בדיקות השוואתיות שנערכו בפלאפון במהלך חודש יולי אל מול חברות מתחרות, נמצא כי מהירות הגלישה הסלולרית בפלאפון היא פי 2.6 מול פרטנר ופי 3 מול סלקום.

 

לאחרונה הושקו סמארטפונים ראשונים בעלי יכולת תמיכה בטכנולוגיות החדשות. כעת עם הטמעת עדכוני הגרסה הרלוונטיים בישראל של ה-Samsung S8 ו-Sony Xperia XZ, פלאפון יוצאת בהשקה מסחרית מלאה של טכנולוגיות המהירות החדשות, ומאות אלפי מחזיקי המכשירים הנ"ל בישראל יכולים ליהנות ממהירות גלישה חסרת תקדים – רק ברשת פלאפון.

 

גולשי 4X4 בפלאפון ייהנו מאינטרנט מהיר שיבוא לידי ביטוי בחוויית צפייה איכותית, רציפה ומהירה יותר בתכני וידאו, סרטוני 4K ברזולוציה מיטבית, מיעוט הפרעות והפסקות בגלישה, העלאה והורדה של קבצים בקצב מהיר עם השהייה מינימלית, טעינה זריזה של דפי אינטרנט ואפליקציות ועוד.

 

בהמשך השנה צפויים להשיק בישראל עוד מספר מכשירים שיתמכו בסט הטכנולוגיות החדשות- Note 8 Samsung, Huawei Mate 10, LG V 30 ,GINI ו- HTC- ורוכשיהם יוכלו ליהנות מיכולות הגלישה המהירה ברשת פלאפון.

 

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של פלאפון: "פלאפון מעניקה ללקוחותיה את חווית המשתמש הטובה ביותר, והיום במיוחד- הבידול ללקוחות פלאפון הוא ברור ומובהק. כבר כיום נהנים לקוחותינו מגלישה במהירות גבוהה יותר ברשת פלאפון, ועל פי התחזית שלנו, בתוך שנה יהיו בישראל כמיליון מכשירים התומכים בטכנולוגיות המהירות החדשניות שיוכלו ליהנות ממהירות גלישה חסרת תקדים- רק ברשת פלאפון"

 

נמרוד בן טוב, סמנכ"ל הטכנולוגיות של פלאפון: "פלאפון פועלת להיות תמיד בחזית החדשנות הטכנולוגית בשוק הסלולר בישראל.

 

בחודש האחרון ערכנו בדיקות מהירות מול המתחרות בעשרות ערים ויישובים בישראל והתוצאות מצביעות על כך שמהירות הגלישה בפלאפון גבוהה משמעותית מהמתחרות.

 

עם יכולות הרשת החדשות לפלאפון יש יתרון מהירות מובהק על פני רשתות אחרות ; אינטרנט 4X4 מגדיל את קיבולת הרשת, מכפיל את זרם המידע, ומביא להגדלת מהירות הגלישה".

 

מזה מספר חודשים פועלים בפלאפון לשדרוג אתרים והטמעה של הטכנולוגיות החדשות במערך מתקני השידור הסלולריים שלה ברחבי הארץ. עד כה הפריסה שודרגה בכשליש מרשת פלאפון, עד סוף השנה היא צפויה להגיע לכ-50% מהפריסה, ותסתיים במהלך 2018.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה