חדשות כלכלה

עונת פרסום דוחות - התקופה המועדפת על סוחרי האופציות הבינאריות

רישום רווחים על בסיס מגמות הנגרמות על ידי דוחות רווחים של חברות הוא תהליך פשוט באופן יחסי

מערכת ספונסר 14/05/2015 12:31

א+א- 1

תקופת פרסום דוחות הרווחים עומדת בפתח, ואם אתה נוהג כמו מרבית סוחרי האופציות הבינאריות, זו העונה המועדפת שלך במהלך השנה. האמת היא, כי בהיותך סוחר באופציות בינאריות, תפקידך הוא לזהות מגמות ולהפיק מהן רווחים, זו מהות העסק. איתור מגמות בשוק בתקופת פרסום הדוחות היא משימה קלה. כאשר חברות מפרסמות את דוחות הרווחים שלהן, המשקיעים מגיבים וגורמים לעליות שערים היכולות להפיק רווחים גדולים בעבור המשקיע המנוסה. היום נדון באופן שבו תוכל להפיק רווחים מעונת פרסום דוחות הרווחים, וגם אצביע על מספר נכסים אשר קרוב לוודאי שתרצה לעקוב אחריהם.

 

הופכים את עונת פרסום הרווחים לרווחים קלים  

 

להפוך את עונת פרסום דוחות הרווחים לרווחים היא משימה פשוטה באופן יחסי. כל שתצטרך לעשות הוא לעקוב אחר הצעדים המפורטים להלן, וכך תמצא את עצמך בדרך הבטוחה לרישום רווחים.
מומלץ לקרוא באופן קבוע את המדריך לאופציות בינאריות.

 

צעד # 1: פתח את לוח השנה הכלכלי המועדף שלך

 

לוחות שנה כלכליים הם כלי אהוד בקרב סוחרי אופציות בינאריות. לוחות שנה אלה מזכירים לסוחרים מתי צפויים להתרחש אירועים אשר קיים סיכוי כי הם יובילו לתנועות מאסיביות בשוק, ובהם אירועים כגון דוחות על רווחי החברות. אם עדיין אין לך לוח שנה כלכלי, חיפוש מהיר בגוגל יסייע לך להפיק טונות שלהם – והדבר הטוב ביותר הוא שאת מרביתם ניתן להפיק ללא עלות!

 

צעד # 2: השתמש בלוח השנה שלך כדי לאתר תאריכים ושעות של פרסומי דוחות הרווחים

 

כדי להפיק את הרווח המרבי מפעילות המסחר שלך, תרצה להבטיח כי תהיה מוכן לסחור באופן מיידי לאחר שחרור דוחות הרווחים הנוגעים לנכס הרלבנטי. כדי לעשות זאת, סקור את לוח השנה הכלכלי שלך אחר נכסים מעניינים הצפויים לפרסם דוחות רווחים. כאשר תאתר נכס חדש, פתח את לוח השנה האישי שלך וסמן תאריכים אלה כדי להבטיח שתהיה זמין כדי לסחור.  

 

צעד # 3: היה מוכן כדי לסחור

 

כאשר מגיע מועד דו"ח הרווחים, זה הזמן להתחיל להתכונן לפעילות המסחר. ראשית, תרצה לפתוח את גרף הנרות היפניים שלך, המהווה כלי נפוץ בקרב סוחרים המפשט בעבורם את תהליך זיהוי כיוון המגמה. מגמות אלה הופכות ברורות יותר לעין בעזרת סדרה של נרות ירוקים ואדומים. אם עדיין אין לך ספק מועדף, חפש חלופות בגוגל – מדובר בכלי נוסף המוצע בחינם על ידי מרבית אתרי ההשקעות והמסחר המרכזיים ברשת האינטרנט. ברגע שבו תפתח את גרף הנרות היפניים שלך, תרצה להתבונן בו בפרקי זמן של חמש דקות. על בסיס ניסיון אישי, מצאתי כי זו המסגרת שבה קל ביותר לזהות מגמות אחרי פרסום דוחות רווחים על ידי חברה. 

 

צעד # 4: היה סבלני

 

הכלל החשוב ביותר הוא כי לעולם אין זה רעיון טוב להתחיל לסחור לפני שדו"ח הרווחים מפורסם ברבים. נקיטת צעד כזה יהיה כרוך בסיכון גבוה מאוד. במקום זאת, חשוב להיות סבלני, להמתין לפרסומו של הדו"ח ולא לתת פקודות מסחר עד שחולף פרק זמן של חמש דקות מן הרגע שבו הדו"ח פורסם.

 

כלל חמשת הדקות – מדובר בכלל מפתח לפעילות המסחר אחרי פרסום דוחות רווחים. בעבר זיהינו מגמות ירידה גם אחרי פרסום דוחות חיוביים, ולהיפך, נתקלנו גם במגמות עלייה אחרי פרסומם של דוחות שליליים. המציאות היא שללא קשר לאופיו של הדו"ח, השוק יכול להגיב על ידי תנועה לכל כיוון. במהלך הדקות הראשונות שלאחר פרסומו של הדו"ח תוכל להבחין במעט תנודתיות כבדה. עם זאת, מגמה ברורה תתחיל להתגבש לנגד עיניך בחלוף 4 עד 5 דקות. על ידי כך שתמתין עד אשר תבחין במגמה ברורה זו, תגביל את הסיכון הכרוך בהזרמת פקודת המסחר שלך. 

 

 

צעד # 5: העבר את פקודת המסחר שלך

 

כעת, כאשר כבר ניכרת מגמה ברורה, זה הזמן להעביר את פקודת המסחר שלך. אם המגמה נמצאת בכיוון של עלייה תרצה בוודאי לרכוש אופציות רכש. לעומת זאת, אם תבחין במגמת ירידה, תעדיף לרכוש אופציות מכירה. המשך לסחור על גבי המגמה עד אשר זו מתיישרת. ברגע שהמגמה הופכת שטוחה, הגיע הזמן לספור את הרווחים שלך ולהתקדם לעבר הנכס הבא שלך.

 

דוחות רווחים למעקב כסוחר באופציות בינאריות

 

כסוחר באופציות בינאריות, מומלץ כי תעקוב אחר רווחיהן של חברות שיש להן פוטנציאל לגרום לתנודות משמעותיות בשוק. במילים אחרות, תוכל להפיק את מירב ההצלחה על ידי מסחר במגמות הנגרמות על ידי דוחות הרווחים המובילים בשוק. הנה כמה דוגמאות...

 • Apple – אפל הוא התאגיד הגדול בעולם במונחי שווי שוק, וכאשר הוא מפרסם דו"ח רווחים הדבר בהחלט עושה גלים בשוק הטכנולוגיה. למעשה, רווחיה של אפל הם כה חשובים עד כי מצב רוחם של המשקיעים בעקבות הפרסום של דוחותיה יקבע, לעיתים קרובות, את כיוונו של מדד NASDAQ כולו באותו היום.
 • AIG – זו אחת מחברות הביטוח הגדולות בעולם. לכן, כאשר זו מפרסמת את דוחות הרווחים שלה נוטה הדבר לגרום לתנודות בכל מניות הביטוח הנסחרות בשוק.
 • Exxon Mobil – מדובר באחד מתאגידי הנפט והאנרגיה המובילים בעולם ודוחות הרווחים שלו מהווים זרז לתעשיית האנרגיה בכללותה.
 • JPMorgan Chase – לבסוף, JPMorgan Chase מהווה את אחד ממוסדות הבנקאות והפיננסים הגדולים בעולם. דו"ח הרווחים שלו הוא בעל השפעה לא רק על שווי המניות העצמיות, כי אם עשוי לגרום גם לתנודות בכלל שווקי ההון האמריקאים.

 

 

מחשבות לסיום

 

רישום רווחים על בסיס מגמות הנגרמות על ידי דוחות רווחים של חברות הוא תהליך פשוט באופן יחסי. על ידי יישום הצעדים שנמנו לעיל, תוכל לזהות מגמות עתידיות ולנצל אותן. לכן, למה אתה מחכה?

זה הזמן להתחיל לסחור! 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אופציות בינאריות

  לכמה זמן ליפתוח פוזיציה לאחר שאני מזהה מגמה

  שמוליק 04/01/2016 19:18