נכסים ובנין גייסה בשלב המוסדי 412 מיליון ש”ח; התקבלו ביקושים של 985 מיליון

תקיים בימים הקרובים את המכרז הציבורי, ובכך תשלים את תהליך הגיוס; יו"ר החברה: "התוצאות מצביעות על הבעת אמון בחברה, בהנהלתה ובאסטרטגיה העסקית שלה"

מערכת ספונסר 04/09/2014 12:12

א+א-

הצלחה רבה לגיוס האג"ח של נכסים ובניין, שרשם ביקושים של כמיליארד ש"ח בשלב המוסדי. החברה גייסה בשלב המוסדי כ-412 מיליון ש"ח בהנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרות ו’ ו-ז’. החברה ביקשה לגייס כ-400 מיליון ש"ח, כאשר בפועל התקבלו כבר בשלב המוסדי ביקושים של כ-985 מיליון ש"ח. נכסים ובנין תקיים בימים הקרובים את המכרז הציבורי, ובכך תשלים את תהליך הגיוס.

 

יו"ר הדירקטוריון של נכסים ובניין, רפי ביסקר, אמר היום: "התוצאות מצביעות על הבעת אמון בחברה, בהנהלתה ובאסטרטגיה העסקית שלה. הקבוצה מבצעת כיום פרויקטים מניבים בישראל בשטח כ 230 אלף מ"ר ובהיקף השקעה כולל של כמיליארד ש"ח".

 

סגי איתן, מנכ"לית קבוצת נכסים ובניין, אמרה היום: "השלב המוסדי בהנפקת האג"ח של נכסים ובניין הסתיים עם ביקושי יתר גבוהים. הביקושים בהיקף של 985 מיליון ש"ח כמו גם הריביות בשיעור 1.96% לסדרה הצמודה ו- 3.87% לסדרה השקלית שנקבעו במכרז, מהווים הבעת אמון של שוק ההון בחברה וזאת לאור איכות נכסיה, תמהיל הנכסים, מיקומם והאסטרטגיה העסקית של החברה אשר מביאה לאיתנות פיננסית וליציבות לאורך שנים. תמורת ההנפקה ביחד עם יתרות המזומן הקיימות בסך של 2.5 מיליארד ש"ח יהוו בסיס להרחבת פעילות הליבה של החברה, שהינה הנכסים המניבים, תוך שמירה על איתנות פיננסית גבוהה".

 

במסגרת הגיוס תרחיב החברה את סדרה ו’, בעלת מח"מ של כ-5 שנים, העומדת לפירעון בין השנים 2015-2023, בסכום של כ- 102 מיליון ש"ח. הריבית הצמודה למדד שנקבעה בשלב המוסדי עומדת על 1.96%.

 

בנוסף תרחיב החברה את סדרה ז’, גם היא בעלת מח"מ של כ-5 שנים, העומדת לפירעון בין השנים 2015-2025, בסכום של כ- 310 מיליון ש"ח. הריבית השקלית שנקבעה לסדרה זו בשלב המוסדי עומדת על 3.87%.

 

את הגיוס הובילו החתמים: כלל פיננסים חיתום, לידר הנפקות, רוסאריו קפיטל, ברק קפיטל, אקסלנס חיתום, מנורה חיתום וענבר הנפקות.

  1. מניות בכתבה
  2. נכסים ובנין

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה