קרוס ריבר מניו ג’רזי, המספקת תשתית טכנולוגית המציעה פתרונות פיננסים מוטבעים, הכריזה היום על שיתוף פעולה עסקי עם-Revolut, סופר-אפליקציה פיננסית גלובלית עם מעל ל-18 מיליון לקוחות ברחבי העולם, כדי לבנות ולהגדיל את העסקים של Revolut בארה"ב תוך מינוף הטכנולוגיה והתשתית הרגולטורית של Cross River.

השותפות תאפשר לצרכנים של Revolut לקבל הלוואות אישיות בארה"ב הודות לתשתית הטכנולוגית של קרוס ריבר. פתרונות אשראי נוספים יושקו בחודשים הקרובים בעקבות שיתוף הפעולה. הפלטפורמה, הטכנולוגיה והמומחיות הרגולטורית של קרוס ריבר, ירחיבו אף יותר את הגישה לשירותים פיננסים עבור צרכנים ברחבי ארה"ב ומאפשר ל-Revolut לגדול ולהתרחב לעוד ענפים עסקיים כגון אשראי.

כתוצאה מכך, הלקוחות של Revolut יוכלו לקבל הלוואה בקלות בלי לדאוג בנוגע לעמלות פיגורים, עמלות פתיחת חשבון וקנסות פירעון מוקדם. הלקוחות יוכלו לבדוק את התעריפים באפליקציית Revolut בלי להשפיע על דירוג האשראי שלהם. לאחר מכן הם יוכלו לבקש את סכום ההלוואה הנדרש והתקופה במהלכה עליהם לשלם עבור ההחזר ישירות באפליקציה.

"אנחנו בCross River תמיד מחפשים דרכים חדשות וחדשניות לספק גישה לאשראי," אמר אדם גולר, סמנכ"ל בכיר, ראש מחלקת בנקאות פינטק בקרוס ריבר. "השותפות שלנו עם Revolut מכרעת להצעת פתרונות פיננסיים אחראיים לצרכנים, ואנחנו נרגשים להיות אלה שמאפשרים את ההתרחבות של Revolut בארה"ב."

"ב-Revolut, אנחנו בונים את הסופר-אפליקציה הפיננסית הגלובלית הראשונה בעולם כך שהמעבר לאשראי והלוואות אישיות הוא השלב הטבעי הבא. Revolut מפתחת טכנולוגיה שמספקת הלוואות מיידיות ללקוחות, ללא עמלות פתיחת חשבון – כך שהלקוחות יכולים לקבל את האשראי שהם צריכים, מתי שהם צריכים אותו," אמר טארון בושאן, מנהל ההלוואות של Revolut בארה"ב. "אנחנו נרגשים לחבור לקרוס ריבר ולהציע לצרכנים בארה"ב מבחר רחב יותר של שירותים פיננסיים עם השקת היוזמה שלנו ומוצר הלוואה אישית ללא טרחה."

Revolut מציעה מימון הלוואות כמעט מיידי מהיום להיום כך שברגע שההלוואה מאושרת, היא מופיעה בחשבון של המשתמש ב-Revolut תוך דקות. הלקוחות גם יכולים להגדיר תשלומי הלוואה אוטומטיים עם אפשרות AutoPay על מנת לוודא שלעולם לא יחמיצו תשלום. Revolut מיידעת את לקוחותיה בדוא"ל כשהם נבחרים מראש להלוואה אישית. למרות שכרגע השירות זמין רק ללקוחות Revolut בארה"ב, בחודשים הבאים כל הצרכנים בארה"ב יוכלו לבקש הלוואה מ-Revolut.

במבט לעתיד, Revolut תמשיך לחזק את הסופר-אפליקציה הגלובלית שלה בארה"ב עם שירותי אשראי נוספים. החל מהוצאות יומיומיות וכלה בחסכונות לעתיד והשקעות, Revolut מציעה דרכים לשפר את הבריאות הכלכלית ומספקת לצרכנים שליטה רבה יותר בעודם מתחברים לאנשים ברחבי העולם באופן רציף וחלק. בזמן שענף הפינטק ממשיך למלא תפקיד חשוב בתעשייה הפיננסית, קרוס ריבר היא חברה חדשנית שמאפשרת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיים מאובטחים לשותפות שלה בכדי לספק גישה נוחה יותר לאשראי וכדי שהצרכנים יוכלו לנהל את כספיהם בצורה מועילה.

אודותRevolut

Revolut בונה את הסופר-אפליקציה הפיננסית הגלובלית הראשונה בעולם כדי לעזור לאנשים להפיק יותר מהכסף שלהם. בשנת 2015, Revolut הושקה בבריטניה והציעה ללקוחות להעביר ולהמיר כספים. כיום, יותר מ-18 מיליון לקוחות ברחבי העולם משתמשים בעשרות מוצרים חדשניים של Revolut כדי לבצע מעל ל-150 מיליון עסקאות בחודש. ברחבי החשבונות האישיים והעסקיים שלנו, אנחנו עוזרים ללקוחות לשפר את הבריאות הפיננסית שלהם, להעניק להם יותר שליטה, ולחבר בין אנשים ברחבי העולם באופן רציף וחלק.

לאתר החברה

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש