מאור דואק, מנכ"ל מניף שירותים פיננסיים קרדיט: מניף

גיוס חוב

מניף - שירותים פיננסיים מגדילה את מקורות המימון לפעילותה ב-220 מיליון שקל

מניף מגייסת חוב באמצעות הקצאה פרטית בדרך של הרחבת סדרת אגרות חוב קיימת (סדרה א’) בסך של 70 מיליון שקל וכן מרחיבה את מסגרות האשראי שלה מבנקים בסך של 150 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 30/06/2022 14:29

א+א-

חברת מניף - שירותים פיננסיים הודיעה אמש על גיוס של 70 מיליון שקל באמצעות הקצאה פרטית של אגרות החוב (סדרה א’) של החברה בדרך של הרחבת סדרה, בתנאים זהים לתנאי אגרות החוב (סדרה א’), אשר הוצעו על פי דוח הצעת המדף בחודש אפריל 2022, למעט המחיר. דירוג סדרת אגרות החוב אושרר והותר על דירוג של A3.il . עוד הודיעה החברה הבוקר על הגעה להסכמות שהושגו מול התאגידים הבנקאיים לפיהן יגדל היקף האשראי הכולל לחברה ב150 מיליון ש"ח, לסך כולל של 1,280 מיליון ש"ח, וכן על שיפור תנאי הקובננטים להם התחייבה החברה.

בשני המהלכים הללו הגדילה החברה את המקורות הכספיים לפעילותה העסקית ושיפרה את מבנה ההתניות בתאגידים הבנקאיים, באופן אשר יאפשר לחברה להמשיך לצמוח ולממש את הפוטנציאל העסקי שלה כפי שעשתה בשנים האחרונות. עם השלמת מהלכים אלו, המקורות הכספיים של החברה, לרבות מקורות עצמיים, יעמדו על סך כולל של כ-1.85 מיליארד ש"ח, לא כולל הלוואות נון ריקורס (כספים אשר מנהלת החברה בשיתוף גופים מוסדיים).

מאור דואק: "מניף מודה על אמון המשקיעים והבנקים בחברה, אשר ממשיכה לצמוח בפעילותה ולגדול בכל רבעון. אנו נמצאים בתקופה מורכבת יותר בשוק הנדל"ן ושוק המימון המגלמים בתוכם איומים והזדמנויות עסקיות שונים. גיוס הכספים הנוכחי ושיפור ההתניות יאפשרו לחברה להתנהל בצורה מיטבית בתקופה האמורה, תוך הקטנת הסיכונים וניצול הזדמנויות עסקיות. באופן זה, החברה תוכל להמשיך להיות גוף מוביל ומרכזי בענף, לצמוח ולהגדיל את פעילתה במתן אשראי ליזמי נדל"ן".

  1. מניות בכתבה
  2. מניף

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה