קרדיט: יח”צ
קרדיט: יח”צ
Global-e,הודיעה היום כי חתמה על הסכם סופי עם Pitney Bowes (סימול: PBI) לרכישת עסקי פתרונות מסחר אלקטרוני חוצי גבולות של חברת המשלוח והדיוור העולמית של Borderfree. Borderfree עוזרת לקמעונאים להיכנס לשווקים גלובליים חדשים על ידי לוקליזציה של האתר המקומי שלהם ב-200+ מדינות וטריטוריות, ומפשטת את התאימות ואת עיבוד התקנות.
בנוסף, החברות יתחילו שותפות אסטרטגית ומערכת יחסים מסחרית לפיה Pitney Bowes תספק שירותי לוגיסטיקה מסחר אלקטרוני חוצי גבולות ל-Global-e וללקוחותיה. בתורו, לקוחות Pitney Bowes יקבלו גישה לפתרונות חוצי גבולות הטובים מסוגו בפלטפורמת Global-e. הרכישה והשותפות צפויות לחזק את ההיצע והפתרונות של Global-e עבור ארגונים גדולים. שני העסקים ייהנו משילוב היכולות הייחודיות שימשכו קמעונאי מרקיזה מרחבי העולם.
באמצעות מינוף היכולות של Borderfree, Global-e תספק לסוחרים את הפתרון הטוב מסוגו של ייצור ביקוש עולמי. לקוחות Borderfree הנוכחיים יקבלו גישה ליכולות לוקליזציית הפלטפורמה המובילות של Global-e, בשילוב עם דגמי הנתונים הייחודיים של Global-e ואלגוריתמי AI לאופטימיזציה של המרות.
"הרכישה הזו באה בעקבות האסטרטגיה שלנו לתמוך בהתרחבות הגלובלית של מותגים בכל הגדלים בצורה הכי מתוחכמת שאפשר", אמר ניר דבי, נשיא ומייסד שותף של Global-e. "על ידי שיתוף פעולה עם פיטני בווס וניצול יכולות ייצור הביקוש של Borderfree, Global-e תמשיך להגביר את הערך שהיא מביאה למותגים גלובליים המחפשים לנצל באופן מלא מערוץ D2C חוצה גבולות שלהם. בנוסף, הרכישה תחזק את המנהיגות שלנו כפתרון הבחירה הקצה לקצה לכל גודל של סוחר, ממותגים קטנים ומתפתחים ועד למותגי הארגונים הגדולים בעולם".
"פיטני בווס נרגש ליצור שותפות אסטרטגית עם Global-e כדי להרחיב עוד יותר את חבילת שירותי Designed™ Cross-Border שלנו, כאשר פיטני בווס ממשיכה לצמוח ולהשקיע בחבילה המתקדמת שלנו של שירותי לוגיסטיקה מסחר אלקטרוני עבור משלוח והחזרות", אמר גרג. זגראס, סגן נשיא בכיר ונשיא מסחר אלקטרוני גלובלי, פיטני בווס. "הסוחרים ייהנו מהשילוב של טכנולוגיית לוקליזציה חוצת גבולות הטובה מסוגה של Global-e ויכולות לוגיסטיקה מסחר אלקטרוני מהטובות מסוגה של פיטני בווס, חוזק שנמשיך לבנות בעולם".
"Borderfree חולקת את הערכים והשאיפות שלנו לעזור למותגים להפוך לגלובליים", אמר אמיר שלאכט, מנכ"ל ומייסד שותף של Global-e. "אנו שמחים לקבל את צוות Borderfree למשפחת Global-e ונרגשים מההזדמנות לשתף פעולה עם פיטני בווס".
Global-e תרכוש את Borderfree תמורת כ-100 מיליון דולר, במימון מזומן. Borderfree צפויה להניב הכנסות של יותר מ-40 מיליון דולר בשנה הקלנדרית 2022. העסקה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי של 2022, בכפוף לתנאים המקובלים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש