חברת מטריקס מודיעה היום על רכישת 100% מחברת רדט (RDT) הישראלית, ספקית מובילה של פתרונות ומערכות למגוון רחב של טכנולוגיות. הרכישה כוללת גם את חברת אסיו ויז’ן. שתיהן מקבוצת רדט.

רדט אשר סיימה את 2021 עם מחזור מכירות של מעל ל-100 מיליון ₪, מייצגת ומשווקת בבלעדיות, את הפתרונות והמערכות של יצרנים מובילים בעולם, כגון FLUKE, UNITRONICS, TDK Lamda ועוד, לאלפי לקוחות מענפים שונים במשק הישראלי, בדגש על מגזרי הביטחון, ההיי-טק, התעשייה, האנרגיה, הקמעונאות והרפואה. בין לקוחותיה הבולטים: משרד הביטחון, רפאל, תנובה, סולראדג’, אינטל, אנבידיה, טבע ורבים אחרים.

רדט מורכבת מחמש חטיבות: חטיבת בקרה ואוטומציה, המתמחה בייבוא ומכירות המספקת פתרונות ופרויקטים בתחום של מערכות בקרה למכונות, לתהליכים בתעשייה ולמבנים מתקדמים; חטיבת ציוד בדיקה ומדידה (צב"ד) שמספקת פתרונות לבדיקה ומדידה של פרמטרים פיסיקליים לסביבות פיתוח, ייצור ואחזקה; חטיבת תקשורת המספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומגוונים עבור בדיקת תקשורת נתונים, סייבר, VoIP ותקשורת חוטית ואלחוטית; חטיבת EMC & RF שאחראית על תכנון וביצוע פרויקטים מתקדמים בתחומים של תדרי רדיו, אנטנות, ותאימות אלקטרומגנטית (EMC); וחטיבת שירות וכיול, שכוללת מעבדת כיול, שירות ותיקונים, שמעניקה ללקוחותיה ערך מוסף ושירות מתקדם, הן במעבדה והן במתקני הלקוח.

אסיו ויז’ן מספקת פתרונות ופרויקטים בתחום עיבוד התמונה ומערכות VISION. אסיו מייצגת חברות כמו FLIR ,TELEDYNE DALSA, SONY ועוד.

הכניסה של מטריקס לשווקים הטכנולוגיים של רדט צפויה להרחיב את היקף השירותים שמספקת מטריקס ללקוחותיה, כמו גם את היקף שיתופי הפעולה והסכמי הייצוג החדשים שמטריקס יכולה לייצר באמצעות מוצרים טכנולוגיים משלימים. בחברה מעידים כי פלטפורמה חדשה זו אף צפויה להוביל לסדרת רכישות חדשות.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש