קרדיט: depositphotos

מיזוגים ורכישות

פריוריטי ממשיכה במסע הרכש עם רכישת סילברבייט ב-120 מיליון ש”ח

חברת סילברבייט היא חברת תוכנה לבתי מלון שהוקמה בשנת 1992 היא עובדת עם חברות מוכרות בשוק ההון הישראלי ב-30 מדינות, סילברבייט לוותה ע"י סייבל השקעות

מערכת ספונסר 19/06/2022 10:39

א+א-

סילברבייט הוקמה ב־1992, אך את המוצר שלה השיקה שש שנים לאחר מכן: תוכנה שמספקת פתרונות ניהול שונים לתחום האירוח, שבה משתמשות רשתות של מלונות כדי לנהל את כל הממשק מול האורח - מביצוע תהליך הצ’ק־אין ועד ליציאה מהמלון. התוכנה גם משמשת לניהול הקשר של המלון מול אתרי הזמנות, ניהול התפוסה במלון, ניהול אירועים, ניהול הספא וכן סידורי הניקיון השונים במלון.

על לקוחות סילברבייט נמנות רשתות ישראליות כמו פתאל , דן ובראון, ודרכן החברה גם פעילה בכ־30 מדינות בעולם. החברה נחשבת רווחית, וקצב הצמיחה שלה הוא 20%-10% בשנה. סילברבייט מעסיקה כ־50 עובדים ומנוהלת על ידי עינב פלג, שתמשיך לנהל אותה גם לאחר השלמת הרכישה - שמותנית באישור רשות התחרות - כחטיבת המלונאות של פריוריטי.
 
עבור פריוריטי, שמתמחה בפיתוח וניהול מערכות ארגוניות, זוהי רכישה חמישית שהיא מבצעת תוך שנה וארבעה חודשים, בהיקף כולל של 400 מיליון שקל.
 
סילברבייט לוותה בכל תהליך המכירה ע"י סייבל השקעות בראשות שחר סיידון ויעל שניצר
 
גלעד נהוראי M&A סילברבייט ונציג הבעלים :״ silverbyte חברת תוכנת pms בתחום ה travel tach, מדורגת בעקביות בשנים האחרונות במקומות הראשונים בטכנולוגיה בתחום התיירות, לחברה מוצרי ענן מהדור החדש ביותר שפיתחנו בשנים האחרונות למלונות ופתרון לנישת דירות הנופש של היזמים החדשים בתחום.
שסטפן מקרן ta פנה אליי היה ברור לנו שיהיה מדובר במודל מנצח שיקח את החברה לגבהים חדשים בזכות הגב הטכנולוגי של priority וכמוצרים משלימים מדהימים. שילוב הכוחות בין החברות הוא מהלך טבעי ומתאים כמו כפפה ליד של Silverbyte. העתיד של Silverbyte ו priorty יחד כצוות מנצח יקח את תחום ה travel tach לשלב הבא

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה