מיזוגים ורכישות

ThetaRay משתפת פעולה עם Qolo

תספק טכנולוגיית ניטור עסקאות עבור פלטפורמת התשלומים הרב-ערוצית שלה, עם שילוב הפתרון נגד הלבנת הון, מבוסס בינה מלאכותית, השותפות החדשה שואפת לזהות ולמנוע פשעים פיננסיים

חדשות ספונסר 10/05/2022 12:33

א+א-

חברת ThetaRay, ספקית מובילה של טכנולוגיית ניטור עסקאות מבוססת בינה מלאכותית, ו-Qolo, פלטפורמה רב-ערוצית המאפשרת העברה מיידית של כסף מ-API יחיד, הכריזו היום על שיתוף פעולה כדי לזהות ולמנוע פשעים פיננסיים בכל מגוון שירותי התשלום של Qolo.

בהמשך לחתימה על ההסכם, Qolo תטמיע את פתרון(AML) SaaS SONAR, נגד הלבנת הון, של ThetaRay כדי לנטר את כל סוגי העסקאות שלה – ביניהם תשלומי עובדים, כרטיסי מתנה, עיבוד עסקי מרובה מטבעות ועוד - עבור לקוחותיה הקיימים והחדשים.

Qolo היא ספקית תשלומים מובילה והראשונה שהשרותים שלה מבוססים ב-100% על טכנולוגיות ענן. Qolo מציעה חווית משתמש קלה ללקוחותיה עם פונקציונליות מקיפה הכוללת אפשרויות פיננסיות נרחבות וזמן תגובה מהיר יותר.

"אנו מחויבים לאפשר פתרונות תשלום מהירים, גמישים ומאובטחים ללקוחותינו", אמרה פטרישיה מונטסי, מנכ"לית Qolo. "הפתרון של ThetaRay מזהה את הסימנים המוקדמים ביותר לפעילות הלבנת הון אמיתית, תוך הפחתת התראות שווא ועוזר לקדם את המחויבות שלנו לטפל בנקודות החולשה שמצויות בתעשייה ולבסס טוב יותר את אמון הלקוחות שלנו. "

ה-SONAR של ThetaRay היא פלטפורמה ייחודית מבוססת טכנולוגיית SaaS, המנתחת נתונים ממספר מקורות תשלום כדי לזהות חריגות המצביעות על פעילות הלבנת הון במסלולים תשלום מורכבים. היא משלבת מתודולוגיית למידת מכונה קניינית המדמה "בינה מלאכותית אינטואטיבית" עם בינה מלאכותית מהדור החדש כדי לנתח, במהירות, מדדי סיכון הקשורים לפשעים פיננסיים עבור תשלומים מקומיים וחוצי גבולות כאחד. כתוצאה מכך, SONAR מספקת התראות ראויות לחקירה ב-95% מהמקרים ומזהה איומים ידועים ואיומים לא ידועים המוסתרים בתוך כמויות אדירות של נתונים.

"אנו מצפים לעבוד עם Qolo כדי לשלב חדשנות מובילה ולבסס אמון באקו-סיסטם הפיננסי הגלובלי ההולך וגדל של היום", אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. "ה-AI המתקדם של ThetaRay יאפשר ל-Qolo לזהות טוב יותר פשיעה פיננסית ולהגדיל את הרווחיות שלה."

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Qolo ולהצמיח עסקים תוך שמירה על בטיחות הרשתות שלהם מפני הלבנת הון ופשעים פיננסיים אחרים", אמר דן ווליס, סגן נשיא צפון אמריקה. "יש סינרגיה נהדרת בין ThetaRay ו-Qolo, כאשר פתרון ה-SaaS שלנו משלים ומחזק את תשתית התשלומים של Qolo בענן.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה