קרדיט: depositphotos

מיזוגים ורכישות

טקטונה משקיעה בחברת פיוז המפתחת ”רשת תשלומים חדשה”

לא ברור עדיין אילו שימושים קיימים כיום לקריפטו למעט כל מטבע כרשת תשלומים, טקטונה לוקחת את המשקיעים להרפתקאה חדשה ומשקיעה סכום ניכר כשליש מההון שלה במטבע בשווי 11 מיליון דולר

מערכת ספונסר 08/05/2022 10:30

א+א-

חברת הנכסים הדיגיטליים טקטונה (Tectona) מדווחת היום על חתימת עסקה משמעותית ואסטרטגית להשקעה של 5 מיליון דולר בחברת פיוז לאבס (Fuse Labs), שעוסקת בפיתוח פלטפורמת רשת תשלומים חדשנית מבוססת בלוקצ’יין.

במסגרת העסקה, טקטונה תעמיד לפיוז הלוואה ללא ריבית בהיקף של 5 מיליון דולר, אשר תומר בסבב גיוס עתידי בפיוז בדיסקאונט של 30% או לפי שווי חברה של 100 מיליון דולר אחרי הכסף. במקביל, טקטונה תמנה נציג מטעמה לדירקטוריון חברת פיוז, תפעל לרישום המטבעות הדיגיטליים של פיוז בפלטפורמות המסחר המובילות לקריפטו, ותסייע לה עסקית ושיווקית, המטבע נסחר היום בשווי של כ- 12 מיליון דולר בלבד, במחזור של 1 מיליון דולר, לאחר עליה של 116%.

כמו כן, טקטונה תקבל עד 32.5 מיליון טוקנים (המטבע הדיגיטלי של פיוז), שנסחרים כיום במחיר של כ-21 סנט ארה"ב למטבע. 17.5 מיליון טוקנים ישתחררו ליניארית מדי חודש לאורך 3 שנים, ועד 10 מיליון טוקנים נוספים תמורת שירותי הייעוץ והפיתוח העסקי לפיוז. בנוסף, טקטונה מקבלת אופציה לרכישת 5 מיליון טוקנים נוספים במחיר של 1.5 דולר לטוקן, עד שנתיים מיום חתימת ההסכם.

יו"ר טקטונה, יריב גילת: "ההשקעה בפיוז תיצור סינרגיה גבוהה עם הפעילות של טקטונה, והיא חלק מרכזי בפורטפוליו ההשקעות האקטיבי שלנו בתחום הנכסים הדיגיטליים. להערכתנו, בשנים הקרובות יתרחבו השימושים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, וערכן של חברות התשתית בתחום יעלה בהתאם".

  1. מניות בכתבה
  2. טקטונה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה