קרדיט: יח”צ

גיוס חוב

הבנקים עמוסים: אאורה בהסכם ליווי שלישי מול הפניקס

חברת אאורה חותמת על הסכם ליווי חדש עם חברת הפניקס, ההסכם נחתם לגבי פרויקט בק.אונו בהיקף של 805 מיליון ש"ח, הפרויקט יכיל 305 דירות ב-5 בניינים

אלירן מדר 01/05/2022 08:51

א+א-

חברת אאורהמודיעה הבוקר על חתימת הסכם ליווי פיננסי עם חברת הפניקס עבור פרויקט דגל נוסף בקרית אונו, בשכונת האורן, בהיקף של כ- 805 מיליון שקלים.

במתחם החדש ייבנו 3 סוגי מגדלים שיכללו 305 יח"ד ב-5 מגדלים מפוארים: מגדל בן 19 קומות, 2 מגדלים בני 17 קומות ו- 2 בני 9 קומות. המתחם כולו יבנה כמקשה אחת, ועתיד להתאכלס בעוד כ- 4 שנים. בסמוך לשכונה יוקם הקו הכחול של המטרו שאמור להיות מוכן יחד עם האיכלוס של השכונה בשנת 2026. השיווק החל בתחילת מרץ, ועד עתה נמכרו למעלה מ- 67 דירות. עוד יצוין כי במסגרת הפרויקט תשפץ אאורה 2 בנייני מגורים שנמצאים במתחם ותוסיף לדירות הקיימות מרפסות שמש וממ"דים.

יעקב אטרקצ’י, בעלים ומנכ"ל אאורה: "אני שמח על חתימת הסכם הליווי עם הפניקס בקשר מתחם אאורה האורן, וזאת לאחר הסכמי ליווי שנחתמו בעבר עם הפניקס באחיסמך בלוד ובבן שמן. מדובר בפרויקט יוקרתי שכבר מכרנו כ- 67 דירות ממנו בטווח זמן קצר. מכירת כמות דירות משמעותית והתקשרות בהסכם ליווי מקיף עם חברה מובילה בשוק המוסדי בסכומים מהותיים, מגלמים את ההנגשה של אאורה למקורות מימון טובים וכך נמשיך לעשות. מדובר בשת"פ חשוב עבורנו ונמשיך לפעול ולפתח אותו לפרויקטים נוספים".

גלית וינדר טפר, מנהלת ליווי פרויקטים וערבויות בהפניקס: "שמחים לשתף פעולה עם אאורה, חברה מובילה בבניית פרוייקטי פינוי בינוי. הפניקס הינה גוף מוסדי המממן פרויקטים מסוג זה בהיקף נרחב, תוך מקצועיות והחלת כללי חיתום ובקרה מחמירים, ורואה בפרויקט משמעותי וגדול זה נדבך חשוב בתיק הלקוחות והפרויקטים המלווים על ידה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה