קרדיט: cointelegraph

חדשות טובות

ברזיל מעבירה חוק לאישור רגולטורי לקריפטו

ניתן לראות את הבנק המרכזי בארה"ב חותר לעבר יצירת מטבע דיגיטלי משלו אך עם זאת הם מערים קשיים על הסטייבל קוין הדולרי, ברזיל מקדמת מסגרת עבודה בנושא מטבעות הקריפטו

חדשות ספונסר 27/04/2022 12:16

א+א-

שי דתיקה מייסד ומנכ"ל חברת המסחר בנכסים דיגיטליים INX: "כל כמה ימים, מדינה אחרת מתקדמת לעבר אימוץ הביטקוין בהליך חוקי או יצירת מטבע משלה, היום זו ברזיל שמתקדמת לקרון של רכבת זו. כבר לא ניתן לעצור את הדהירה אל עבר אימוץ הביטקוין כמטבע בינלאומי. המטבעות הקריפטוגרפיים ובראשם הביטקוין הם נכס לגיטימי בסל ההשקעות של משקיעים רבים. קיימות סיבות רבות לאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים ע"י מדינות, בראשן, אלו שאי-יציבות כלכלית מאפיינת אותן, אבל גם מציאת אלטרנטיבה לדולר, לארה"ב ולמערכת הסוויפט, כשולטת בעולם הכלכלי, על ידי מדינות שנמצאות בצד השני של התרס כמו צ. קריאה/רוסיה/איראן. צעדים אלו עשויים להיות קריטיים לאמריקאים אשר עלולים לאבד את ההגמוניה של הדולר בעולם וזה איום שאינו רק כלכלי אלא גם ביטחוני".
 
עוד מוסיף דתיקה: "ניתן לראות את הבנק המרכזי בארה"ב חותר לעבר יצירת מטבע דיגיטלי משלו אך עם זאת הם מערים קשיים על הסטייבל קוין הדולרי (מטבע קריפטו מגובה ע"י דולר). מצד אחד הם לא מעוניינים שהסטייבל קוין יתפוס נפח גדול כי זה עלול לאיים על הדולר ומהצד השני הם פועלים לכיוון דולר דיגיטלי משלהם. אומנם ארה"ב לא צפויה לאמץ את הביטקוין כמטבע רשמי אך היא עוד תיצור דולר דיגיטלי משלה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה