מיזוגים ורכישות

רבד מוכרת 4.5 קומות בתל אביב ברווח של 5 מיליון ש”ח בלבד

ע"פ שיחות עם אנשי נדל"ן ביניהם סמנכ"לי כספים ומנכ"לים אשר מעניקים ראיונות תדיר לתקשורת התחום לוהט ואין מקומות להשכרה, אך נתוני העסקה במיקום מוכר כ"כ ברווח נמוך כ"כ מעלה תהיות

אלירן מדר 17/04/2022 09:55

א+א-

קרן הריט סלע נדל"ן ממשיכה להתרחבורוכשת שטחים נוספים במגדל פלטינום, מחברת רבד, בתמורה ל- 115 מיליון שקל, ע"פ הדיווח של רבד היא תכיר ברווח של 5 מיליון ש"ח בלבד בעסקה הכוללת.

הקרן רוכשת 4.5 קומות משרדים ומסחר בשטח של 3,350 מ"ר וכן מחסנים בהיקף של כ- 900 מ"ר, 85 חניות וזכויות בניה,כיום לחברה 9 קומות משרדים במגדל ולאחר הרכישה תחזיק החברה כמעט 14 קומות מהמגדל.

הרכישה תמומן באמצעות מזומנים שבקופת החברה (יתרות מזומנים פנויות בהיקף של כ- 300 מיליון שקל).שיעור התשואה ברכישה עומד על כ- 6.40% ושיעור התשואה על ההון עומד על כ- 13.5%.

 

מגדל פלטינום ממוקם, בדרום הקריה בת"א ברחוב הארבעה במיקום מרכזי לאזורי העסקים והבילויים של ת"א. הנכס נמצא בסמיכות לאזורי בינוי ופיתוח מרכזים בת"א, מתחם שרונה, מתחם TLV ורח’ אבן גבירול. לנכס נגישות טובה לנתיבי איילון ולמרכז ת"א ונמצא בסמוך לתחנת רכבת קלה. באזור בניני משרדים חדשים יחד עם פוטנציאל לגידול ולביסוס האזור כמרכז עירוני חדיש ומתקדם.

 

הנכס מושכר בשיעור תפוסה של 82% ל- 7 שוכרים שונים מתחום שוק ההון וההיי-טק, עם הכנסה שנתית צפויה בתפוסה מלאה של כ- 7 מיליון שקל.

  1. מניות בכתבה
  2. סלע נדלן
  3. רבד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה