קרדיט: depositphotos

קריפטו

לא רק ביטקוין כרזרבה

הנתונים כיום מציגים כי הגופים וקרנות מחזיקים בכ-212,875 מטבעות איתריום בשווי קרוב ל-700 מיליון דולר, המחזיקה הגדולה ביותר ברשימה המסוימת הזו היא Galaxy Digital Holdings

מערכת ספונסר 14/04/2022 16:43

א+א-

סקירת שוק - מאת הוריזון מבית אלטשולר שחם

מחקר: 54% מהמשיבים בסקרים שנעשו באיחוד האמירויות וסעודיה אמרו שיש להשתמש בקריפטו לתשלומים 

על פי ממצאי מחקר של Checkoutcom, כ-54% מהמשיבים הן באיחוד האמירויות והן בסעודיה סבורים שיש להשתמש במטבע קריפטוגרפי כאמצעי תשלום ולא רק כ"נכס להשקעה". נתון זה גבוה בתשעה אחוז מהממוצע העולמי שעומד על 45%, כך עולה מנתוני המחקר.

 

 

 

 

חשש הבנק המרכזי ברוסיה ״מטבעות דיגיטליים טומנים בחובם סיכונים מערכתי ומאיימים על רובל״ 

העניין הגובר של העם הרוסי במטבעות דיגיטליים, השקעות בתעשיית הקריפטו והסיכונים הגבוהים הקשורים לפעולות קריפטו יוצרים איומים מערכתיים. הבנק המרכזי של רוסיה (CBR) והרשות המוניטרית מגלים חשש רב בנוגע לאימוץ החברתי ושפל המטבע המקומי ויוצאים בהצהרות כנגד לכלכלה החופשית והמבוזרת שמאיימת על יציבותם הכלכלית.

 

 

חברת Epic Games משתפים פעולה עם לגו (Lego) כדי לבנות מטא-וורס לילדים 

סטודיו Epic Games לפיתוח משחקים ולגו, חברת המשחקים המפורסמת, הכריזו על שותפות לפיתוח metaverse המיועד לילדים. העולם המטא וורס הזה שואף לאפשר לילדים בכל הגילאים להפוך ׳לבנאים׳ ולעצב חוויות משלהם תוך הגנה על ידי הצבת בטיחות מקוונת כאחת ממטרות הפיתוח העיקריות.

 

לא רק ביטקוין כרזרבה 

פורטל האינטרנט cryptotreasuries.org מציג נתונים הקשורים ל-12 קרנות וחברות שונות המחזיקות במטבע האיתריום. הנתונים כיום מציגים כי הגופים וקרנות מחזיקים בכ-212,875 מטבעות איתריום בשווי קרוב ל-700 מיליון דולר. המחזיקה הגדולה ביותר ברשימה המסוימת הזו היא Galaxy Digital Holdings, המחזיקה ב-98,892 מטבעות איתריום בזמן כתיבת שורות אלו.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה