חדשות טובות

ליברה מוציאה ביטוח דיגיטלי לחיות מחמד

ביטוח החיות של ליברה הוא הביטוח הראשון בתחום זה שמונגש בדיגיטל מקצה לקצה, החל משלב הרכישה ועד שלב התביעה, כולל תשלום אונליין ברגע הדיווח

מערכת ספונסר 04/04/2022 10:24

א+א- 4

חברת הביטוח ליברה, שמאז הקמתה לפני כארבע שנים, הפועלת בענף הביטוח בישראל והובילה מהפכות צרכניות ביניהן מהפיכת הניודים בביטוח הרכב, שינוי מודל התמחור בענף לתמחור מבוסס קילומטראז’ ועוד, הודיעה הבוקר על כניסתה לתחום ביטוח חיות המחמד (כלבים וחתולים), ומבטיחה לצרכנים מהפכה גם בתחום זה: ביטוח החיות של ליברה הוא הביטוח הראשון בתחום זה שמונגש בדיגיטל מקצה לקצה, החל משלב הרכישה ועד שלב התביעה, כולל תשלום אונליין ברגע הדיווח. בעת הצורך, המבוטח יכול לטפל בחיית המחמד שלו אצל כל וטרינר שירצה, ללא צורך לבחור מרשימת וטרינרים בהסדר, ואת התשלום על התביעה הוא יקבל ממש ברגע הדיווח.

 

המודעות בישראל לחשיבות ביטוח רפואי לכלב או לחתול נמוכה ממדינות אחרות בעולם, אבל היא נמצאת במגמת עלייה בשנים האחרונות, והפוטנציאל בשוק ביטוחי חיות המחמד בישראל עשוי להגיע לכחצי מיליארד ₪ בשנה. כיום בעלי כלבים וחתולים משקיעים בחיות המחמד שלהם, הן בהיבט הבריאותי, מבחינת מזון טבעי, טיפולים שוטפים ועוד, והן בהיבט הפנאי בחוגי אג’יליטי ורכישת משחקים איכותיים, אך בכל זאת חלקם עדיין לא מכירים בחשיבות של ביטוח הבריאות עבור חיות המחמד שלהם. הטיפול בחיית מחמד, כגון כלב או חתול כרוך בהוצאות שוטפות עבור טיפולים רפואיים שונים שאינם צפויים וכרוכים בבדיקות, תרופות, ניתוחים, אשפוזים, טיפולים מיוחדים וכו’. העלויות של טיפולים אלה לרוב גבוהות, ונעות בין מאות לאלפי שקלים. המוצר הביטוחי החדש של ליברה נוצר בדיוק למקרים כאלה, בהם אנחנו נדרשים לעלויות גבוהות שלא נערכנו אליהן מראש. כאמור, התהליך כולו מתבצע באתר כאשר אחד היתרונות העצומים הוא קבלת הכסף ישירות לחשבון ממש בעת הדיווח.

 

ביטוח למקרי צד ג’:

לא רק סיכון של פגיעה בריאותית מביא לעלויות גבוהות בטיפול בחיות מחמד. כמעט כל שבוע מתפרסם בתקשורת סיפור על כלב שנשך אדם או כלב אחר, ויש מקרים שאפילו מגיעים לבתי משפט שפוסקים פיצויים של מאות אלפי שקלים לננשך, גם אם בפועל לא קרה נזק פיזי, אלא רק נפשי. הביטוח החדש של ליברה מכסה גם מקרים מסוג זה, מקרי צד ג’ בהם אדם/ כלב אחר נפגע.

 

 

 

 

 1. מניות בכתבה
 2. ליברה

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אין הודעה במאיה לא רלוונטי

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  עלםחמודות 04/04/2022 11:24

 2. 2
  נכון אבל זה מוצר עם ביקוש טוב.

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  assaf5757 04/04/2022 10:46

 3. 3
  לא הראשונים בשוק

  ובטח לא בעולם. אבל מוצר מעולה. השאלה מה הפרמיה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  energy 04/04/2022 10:29

 4. 4
  אחלה מוצר. גאונות

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  assaf5757 04/04/2022 10:27