חיים כצמן, מייסד ומנכל ג'י סיטי<br>קרדיט: יח"צ
חיים כצמן, מייסד ומנכל ג'י סיטי קרדיט: יח"צ

גזית גלוב חברת נדל"ן גלובאלית העוסקת ברכישה, השבחה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב לשימושים מעורבים לרבות מסחר, משרדים ומגורים באזורים אורבאניים בערים מרכזיות, מודיעה היום כי זכתה במכרז לרכישת בית כאל במתחם כורזין גבעתיים, בשטח של כ- 7 דונם ועליו ממוקם מבנה משרדים בן 3 קומות בשטח של כ-9,000 מ"ר. חברת כאל כרטיסי אשראי מאכלסת את הנכס וצפויה לפנות אותו בעוד כשנה.

 

תמורת הנכס תשלם גזית 336 מיליון ש"ח בתוספת מע"מ, והיטלי השבחה. על המתחם חלה תכנית מאושרת גב/418 משנת 2017 הקובעת זכויות בנייה ל-2 מגדלים בגובה של 27 קומות, בהיקף זכויות של כ-4,500 מ"ר עיקרי למסחר, 39,000 מ"ר עיקרי לתעסוקה, 4,000 מ"ר עיקרי למגורים (58 יח"ד) ו-1,550 מ"ר עיקרי למבני למבני ציבור. הועדה המקומית גבעתיים החלה לקדם תכנית להגדלת זכויות הבנייה ל-40 קומות והוספת שטחי תעסוקה בהיקף של 15,000 מ"ר עיקרי ובסה"כ כ-90,000 מ"ר. בנוסף, הנכס ממוקם במרחק של כ-200 מטר משתי תחנות רכבת קלה של הקו הסגול הנמצא בבנייה.

 

חיים כצמן, מייסד ומנכ"ל גזית גלוב: "אנו שמחים מאוד על הזכייה בבית כאל המהווה עבורנו המשך ישיר לאסטרטגיה אותה אנו מובילים לפיתוח נכסים בעלי עירוב שימושים של מסחר, משרדים ומגורים הממוקמים באזורים סופר אורבניים, בסמיכות לתחנות הסעת המונים, כמו במקרה זה הקו הסגול של הרכבת הקלה. מתחם כורזין בגבעתיים נמצא על עורק תחבורה מרכזי בלב גוש דן באזור צפוף אוכלוסין בסביבה עם רמה סוציו-אקונומית גבוהה, אזור הנהנה מביקוש חזק לשטחי תעסוקה מגורים ומסחר. רכישה זו היא בהתאם למדיניות החברה להרחיב את פעילותה בישראל."

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש