יעקב לוקסנבורג, בעל השליטה בלפידות קפיטל<br>קרדיט: סיון פרג'
יעקב לוקסנבורג, בעל השליטה בלפידות קפיטל קרדיט: סיון פרג'

 

איש שוק ההון הותיק אשר נלחם עבור אפריקה השקעות והצליח מאוד עם ההשקעה אשר מחזיקה את אפריקה מגורים ודניה סיבוס, שניהם מדווחות היום אפריקה על מכירות שיא של מעל 3 מיליארד ש"ח ודניה סיבוס עם חוזה ענק.

אתמול פרסמה ועדת המכרזים של חברת המים הלאומית, מקורות, על בחירתה בחברת לפידות קפיטל ובחברת הבת של לפידות, דניה סיבוס, כאחת משתי זוכות לצידה של אלקטרה במכרז לתכנון, הצטיידות, קדיחה ובדיקות של בארות מי שתיה, לרבות רכישה והתקנה של תחנות שאיבה.

 

מדובר באחד המכרזים הגדולים שחברת מקורות הוציאה בשנים האחרונות, כחלק מתכנית העבודה התלת שנתית לפיתוח משק המים. בהתאם לתנאי המכרז, ללפידות ולדניה תוקצה חבילת קידוחים שתכלול בין 35 ל- 39 קידוחי מים לעומקים עמוקים ורדודים ברחבי מדינת ישראל, שתבוצע על פני תקופה של עד 4.5 שנים, בהיקף תקבולים משוער העומד על כ-300 מיליוני ₪, אשר ישולמו לאורך תקופת ההתקשרות בהתאם.

 

אמיר תירוש, מנכ"ל לפידות קבוצת לפידות קפיטל: "לפידות קפיטל היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בעולמות קידוחי המים והנפט, שביצעה עשרות קידוחי מים מורכבים לאורך שנות קיומה. אנחנו מודים למקורות על בחירתה בקבוצת לפידות לביצוע הפרויקט המורכב והחשוב הזה".  

 

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש