שי הוד, מנכ"ל איי ארגנטו<br>קרדיט: יח"צ
שי הוד, מנכ"ל איי ארגנטו קרדיט: יח"צ

השותפות המוגבלת "איי ארגנטו נכסים טכנולוגיים" יוצאת לדרך ציבורית עם נכסים בשווי של כ-54 מיליון שקל לאחר שסיימה אתמול גיוס מוצלח במכרז ציבורי ממשקיעים בארץ ובחו"ל. השותף הכללי התחייב להזמין בהנפקה יחידות בהיקף של 10 מיליון ש"ח

 

השותפות המוגבלת, פועלת בתחום המחקר והפיתוח באמצעות השקעה והחזקה בחברות העוסקות בתחום ה- Industry 4.0 (המהפכה התעשייתית הרביעית). בכוונת השותפות לבצע השקעות המשך בתחומים הבאים: IIOT-אינטרנט של הדברים לתחום התעשייתי, עיר חכמה, אגירת אנרגיה חשמלית, Future of Work (סביבת העבודה העתידית), וחקלאות מדייקת.

 

יו"ר החברה הוא יפתח יעקב, שייסד את קבוצת iArgento בשנת 1995 ובמשך 15 שנים היה מנהל כספים ומנכ״ל במספר חברות גדולות במשק הישראלי. המנכ"ל הוא שי הוד, בעל ניסיון של מעל 15 שנה בתחומי הפיננסים, בנקאות, יזמות וטכנולוגיה ומכהן כדירקטור במספר חברות פרטיות.

 

הסכום שגויס ישמש את השותפות להשקעה בחברות, אותן קבוצת איי ארגנטו מלווה מספר שנים. זאת, תוך יצירת ערך עבור בעלי יחידות ההשתתפות שלה על-ידי השבחה ומימוש החזקותיה בחברות הפורטפוליו הכולל את חברת צ’קראטק העוסקת בתחום מערכות לאגירת אנרגיה ונמצאת בתהליך הנפקה בעצמה.

 

שתי חברות נוספות בפורטפוליו של ארגנטו הן חברת AYYEKA הפועלת בתחום מערכות IIOT מוגנות סייבר לניטור ולשליטה מרחוק של תשתיות קריטיות רחבות היקף וכן, את חברת tuqqi שפיתחה פלטפורמה דיגיטלית אחודה המבוססת על בינה מלאכותית ולמידת מוכנה לניהול תהליכי עבודה, שימור ידע ותקשורת פנים ארגונית באופן פשוט ומהיר להטמעה עבור ארגונים מסורתיים.

 

שי הוד, מנכ"ל השותפות אומר: "אני רוצה להודות לכל מי שנטל חלק בתהליך ההנפקה ובראש וראשונה לצוות איי ארגנטו ולמשרד עורכי הדין שלנו (גולדפרב-זליגמן). תוצאות ההנפקה מבטאות שוב את האמון הרב לו זוכה קבוצת איי ארגנטו ממשקיעה בארץ ובחו"ל.

 

לשותפות, יש השקעות בשלוש חברות בעלות טכנולוגיה פורצת דרך ופוטנציאל גדול בעיקר בשווקים הגלובליים. אנו מאמינים, שעל ידי הכלי החדשני, של שותפות מו"פ, נוכל להביא לישראל משקיעים זרים רבים שייחשפו גם הם לעושר הטכנולוגי אותו יש למדינתנו להציע".

 

אסטרגיית החברה ההיא העברת חברות המטרה משלב מכירות לשלב צמיחה, קרי יותר מ-10 מיליון דולר במכירות בשנה. על פי מדיניות ההשקעה של השותפות היא תשקיע עד 5 מיליון דולר בכמשקיע יחיד, או מעל סכום זה באמצעות יצירת קונסורציום משקיעים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש