צחי ועידו חג'ג' קרדיט: טל צ'יקורל

קבוצת חג’ג’ רכשה מניות עצמיות בהיקף של כ-4.5 מיליון שקלים

החברה הכריזה לפני מספר שבועות על תוכנית רכישה עצמית בהיקף של עד 50 מיליון ש"ח; החברה דיווחה גם על הסכמת עיריית תל אביב לרכישת הקרקע בפרויקט בבלי

חדשות ספונסר 24/06/2020 12:12

א+א-

קבוצת חג’ג’, בשליטת צחי ועידו חג’ג’, דיווחה אתמול כי רכשה מניות עצמיות בהיקף של כ-4.5 מיליון שקלים לפי שער של 8.98 ש"ח למניה, זאת בהמשך לתכנית רכישה עצמית של אג"ח ומניות בסך של עד 50 מיליון שקל, שדווחה לפני מספר שבועות.

 

החברה מנסה לאותת לשוק כי ירידה מחיר המניה במהלך משבר הקורונה אינו משקף פגיעה אמיתית בשווי הכלכלי של החברה וכי מדובר בעיוות זמני שצפוי להיסגר.

 

עוד דיווחה החברה היום כי קיבלה את הסכמת עיריית תל אביב לרכישת המגרש בפרויקט בבלי, אשר מהווה את אחד התנאים הדרושים להשלמת הרכישה וכי החברה ממשיכה לפעול בהקדם להשלמת יתר התנאים הנדרשים להשלמת ההתקשרות. כזכור, החברה הודיעה לאחרונה על קבלת מימון עבור רכישת הקרקע בפרויקט בבלי במהלך תקופת הקורונה.

 

מתוצאות החברה ברבעון הראשון של 2020 כפי שדווחו, עולה כי החברה סיכמה רבעון מוצלח עם רווח נקי של כ-37 מיליון שקל ודיווחה על הכנסות בסך כ-93 מיליון שקלים. ההון העצמי של החברה נכון ל-31 במרץ 2020 עומד על 561 מיליון שקל - גידול של למעלה מ-20 אחוז וכ-100 מיליון ש"ח בהשוואה לכ-465 מיליון שקל הון עצמי בסוף הרבעון הראשון של שנת 2019.

 

מקבוצת חג’ג’ נמסר: "החברה ממשיכה להציג איתנות פיננסית, לצד המשך פיתוח והשבחת הנכסים שבבעלותה. החברה מציגה לאורך תקופה ארוכה תוצאות פעילות מצוינות, הכוללות פורטפוליו של פרויקטי נדל"ן מהמובילים בישראל ובאזורי הביקוש הנבחרים, לגביהם משתמשת החברה במומחיותה בהשבחת מקרקעין, לצד יכולות יזום, ביצוע ושיווק מוכחות.

 

החברה הציגה ברבעון הראשון של השנה גידול משמעותי בהון העצמי ונהגה באחריות תקציבית. ערב משבר הקורונה היתה בנזילות של 150 מיליון שקלים, שאפשרו לה לנצל הזדמנות ולקנות במחיר משתלם קרקע מבוקשת בבבלי, לצד גיוס הון בתקופה מאתגרת זו, אשר מהווה הבעת אמון גדולה מאוד מצד המערכת הבנקאית והגופים המוסדיים".

  1. מניות בכתבה
  2. חגג

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה