חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וירוס הקורונה ממשיך לזרוע הרס בבורסות

אס.פי 500 נופל 2%; דיסני נופלת 3.5%; בורסות אירופה צונחות לשפל של 4 חודשים; תשואות אגרות החוב בארה"ב בשפל חדש

חדשות ספונסר 27/02/2020 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב נפתחה בירידות שערים חדות על רקע התפשטות נגיף הקורונה. שיא במספר הנדבקים בדרום קוריאה שלחו את הבורסה לירידות של אחוז. 

 

יפן הודיעה שתסגור את כל בתי הספר במדינה, הניקיי ננעל היום בירידה של 2%. באירופה המפולת בבורסות ממשיכה, מדד הדקס וקאק יורדים כ-3% במסחר תנודתי. 

 

הנפט ממשיך להתרסק ונסחר ברמה של 47.2 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. הזהב מרים ראש ומחיר אונקיה נסחר ברמה של 1,654.5 דולר.

 

מניות בכותרות

בסט ביי (BBY) דיווחה על רווח של 2.9 דולר למניה, 15 סנט מעל לצפי של השוק. הכנסות החברה והכנסות לחנויות זהות עקפו את התחזיות. החברה ציינה שהיא מצפה לפגיעה מוירוס הקורנה אולם לא יודעת לאמוד אותו בשלב זה.

 

מיקרוסופט (MSFT) פרסמה בלילה אזהרת רווח בשל פגיעה בתחום המחשבים בשל בעיה בשרשרת האספקה מסין. מניות החברה יורדות 4% במסחר המוקדם.

 

בוקינג (NKNG) הרוויחה 23.3 דולר למניה מול צפי של 22.04 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק אולם החברה מציגה תחזית חלשה לרבעון הקרוב, בשל הפגיעה של וירוס הקורונה בענף התיירות. מניות החברה יורדות 2% במסחר המוקדם.

 

סקוור (SQ) דיווחה על רווח של 23 סנט למניה מול צפי של 21 סנט. חברת התשלומים במובייל ראתה את מספר המשתמשים עולה ביחס לשנה הקודמת. מניות החברה עולות מעל 4% במסחר המוקדם.

 

אל ברנדס (LB) יורדת 4.5% לאחר פרסום הדוחות שבהם הציגה רווח של 1.88 דולר למניה, 2 סנט מעל לתחזיות. הכנסות החברה יצאו מעט חלשות מהציפיות.

 

גיליאד סיינסס (GILD) הודיעה שהיא תחל את המחקרים שלה על טיפול פוטנציאלי לוירוס הקורונה בתחילת החודש הבא. החברה מנסה להיות החברה הראשונה שתוכל למכור תרופה המיועדת במיוחד לטיפול בוירוס.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה