וול סטריט בהתאוששות מהירידות החדות של היומיים האחרונים

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים

חדשות ספונסר 26/02/2020 12:12

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים קלות, לאחר שאתמול שוב צנחו המדדים בשיעור חד של כ-3%. השווקים, שהחלו להיבהל מהקורונה והתפשטותו באירופה והחשש מפגיעה בכלכלה שלחו את המדדים לירידות חדות. 

 

באירופה המדדים נסחרים ללא שינוי לאחר שירדו מעל 3% מוקדם יותר. אסיה נעלה את המסחר בירידות שערים, הניקיי נחלש ב-0.8%, שנחאי ירדה בשיעור דומה, קוריאה המשיכה להתממש וירדה 1.3%. 

 

הזהב מאבד גובה גם היום ונסחר ברמה של 1,640 דולר לאונקיה. הנפט יורד מתחת ל-50 דולר, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 49.4 דולר.

 

מניות בכותרות

דיסני (DIS) יורדת 1% במסחר המוקדם לאחר שאמש לאחר נעילת המסחר הודיע מנכ"ל החברה בוב איגר שיסיים את תפקידו באופן מיידי והוא ימשיך לכהן כדירקטור עד סוף 2021. המחליף שלו בוב צ’פיק מגיע מתוך החברה.

 

פאפא גונס (PZZA) הרוויחה ברבעון האחרון 37 סנט למניה מול צפי של 33 סנט. הכנסות החברה והכנסות לחנויות זהות עקפו את ציפיות השוק.

 

ונדיס (WEN) החברה עמדה בציפיות השוק עם רווח של 8 סנט למניה והכנסות שעקפו את התחזיות. הכנסות לחנויות זהות גדלו בשיעור של 4.3% גבוה מהצפי לגידול של 3%. מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.

 

לאווס (LOW) עקפה את התחזית הרווח ב-3 סנט ורווח של 94 סנט למניה. הכנסות החברה והכנסות לחנויות זהות יצאו מתחת לציפיות השוק. החברה סיפקה תחזית רווח שנתית גבוהה מהציפיות של השוק. מניות החברה עולות כ-1% במסחר המוקדם.

 

ג’י אם סמוקר (SJM) יצרנית המזון הרוויחה 2.35 דולר למניה מול צפי של 2.23 דולר. הכנסות החברה עמדות בציפיות השוק בעיקר בזכות גידול במכירות הקפה וחמאת בוטנים. המכירות ירדו ביחס לשנה שעברה בעיקר בגלל ירידה במכירות מזון פרימיום לבעלי חיים.

 

וירגין גלקטיק (SPCE) הפסידה 73 מיליון דולר בתוצאות הראשונות שלה כחברה ציבורית, חלקם כהוצאות חד פעמיות. המניה יורדת 4.6% במסחר המוקדם.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה