חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות בפתיחת המסחר בארה”ב

אובר סוגרת את משרדיה בלוס אנג’לס ומפטרת עובדים; הזהב נסחר בשיא של שבע שנים

חדשות ספונסר 19/02/2020 17:00

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים, אחרי הירידות בשלושת הימים האחרונים, על רקע החששות מהשפעותיו הכלכליות של וירוס הקורונה על שאר העולם, בעוד בסין 80% מהעובדים חוזרים לעבודה בימים האחרונים.

 

אסיה ננעלה במגמה מעורבת, הנייקי עלה 0.89%, הונג קונג עלתה 0.46% ואילו  מדדי סין ירדו 0.32%. באירופה מתנהל המסחר במגמה חיובית, הדקס עולה 0.7%, פוטסי מוסיף 0.69% וקאק מטפס 0.61%.

 

הנפט מזנק בחדות ועולה 1.5% למחיר של 52.87 דולר לחבית מסוג לייט קרוד על רקע ההאטה בהתפשטות וירוס הקורונה. הזהב מזנק היום ומגיע למחיר של 1,610 דולר לאונקיה וקובע שיא של שבע שנים.

 

מניות בכותרות

 

דיש נטוורק (Dish) ספקית הטלוויזיה הלוויינית הכתה את תחזיות האנליסטים ב-10 סנט למניה עם רווח רבעוני של 69 סנט למניה. מספר המנויים לטלוויזיה בתשלום ירד גם ברבעון הזה אולם בקצב איטי יותר מבעבר.

 

טסלה (TSLA) למרות העליות המטורפות בחודש האחרון, פייפר סנדלר מעלה את טווח המחירים שלה למניית טסלה מ-729 דולר ל-928 דולר למניה בטענה שהיא מצפה שהחברה תשיג את אותה הצלחה שהגיעה אליה בתחום כלי הרכב, גם בתחום של ייצור אנרגיה ואחסונה. מניות החברה מזנקות 7.3% בטרום.

 

בואינג (BA) – החברה מסרה כי "פסולת חפצים זרים" נמצאה בכמה מטוסי מקס 737 שלא נמסרו ללקוחות בעולם. החברה מתכננת לבדוק את כל המטוסים שלא נמסרו והוסיפה כי נושא זה לא ישפיע על שובו של המטוס המקורקע לשירות.

 

אובר (UBER) סוגרת את המשרד שלה בלוס אנג’לס ומקצצת כ-80 משרות. על פי דיווחים של הוול סטריט ג’ורנל החברה ניהלה במהלך השנה האחרונה משא ומתן עם חברות משלוחי המזון DoorDash ו- Postmates למיזוג, אך אף אחת מהשיחות לא הובילה לעסקה.

 

הרבליייף (HLF) פרסמה דוחות רבעוניים ורשמה רווח נקי של 74 סנט למניה, הפרש גדול מהצפי שלה ל-63 סנט למניה. ההכנסות של מוצרי התזונה עמדו בתחזיות. החברה מזהירה כי וירוס הקורונה עלול להשפיע לרעה על תוצאותיה העתידיות אך היא אינה יכולה להעריך את היקף ההשפעה. המניה יורדת 2% בטרום.

לייזי בוי (LZB) – החברה היכתה את ההערכות המוקדמות בשמונה סנט למניה, עם רווח רבעוני של 72 סנט למניה. עם זאת, מכירות יצרנית הרהיטים לא עמדו בתחזיות. המניה עולה 1.3%

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה