חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט בהובלת מניות הבנקים

אמריקן איירליינס נופלת 3.2%; נגיף הקורונה ממשיך להטריד את סין ושולח את אסיה לירידות חדות; הזהב ממשיך לדרוך במקום

חדשות ספונסר 23/01/2020 16:49

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בירידות שערים קלות על רקע נגיף השפעת המסתורי "קורונה" שמקורו בסין ושלל דוחות מעורבים. אמש נעלו המדדים את המסחר במגמה מעורבת לאחר שקבעו שיאים תוך יומיים מוקדם יותר בפתיחת המסחר. 

 

באסיה ננעלו הבורסות במגמה שלילית, שנחאי, הונג קונג ויפן ירדו ב-2.75%, 1.52% ו-0.98% בהתאמה. באירופה נסחרים המדדים בירידות שערים לאחר שהריבית נשארה ללא שינוי, הדקס יורד 0.6% הקאק הצרפתי נחלש ב-0.3%. 

 

הזהב ממשיך לדרוך במקום ונסחר סביב 1,555 דולר לאונקיה. חבית נפט מסוג לייט קרוד ממשיכה לאבד גובה ונסחרת ברמה של 55.74 דולר למניה.

 

מניות בכותרות

 

טקסס אינסטרומנטס (TXN) חברת השבבים פרסמה אמש דוחות שעקפו את התחזיות עם רווח של 1.11 דולר למניה מול צפי של 1.02 דולר. הכנסות החברה לרבעון הרביעי עקפו את הציפיות כמו גם התחזית לרבעון הראשון של השנה המראה על התייצבות לביקוש של מיקרו צ’יפים.

 

סאות’ ווסט איירליינס (LUV) החברה מדווחת על רווח של 1.16 דולר למניה מול צפי של 1.09 דולר. החברה הפרישה מהרווח 18 סנט למניה לתרומות תוכנית חלוקת הרווחים הקשורות לפיצוי על קרקוע מטוס 737 מקס. הכנסות החברה עקפו קלות את תחזיות השוק.

 

ג’נרל אלקטריק (GE) מקבלת שדרוג המלצה מבנק ההשקעות מורגן סטנלי ממשקל שוק לתשואת יתר ומחיר יעד של 14 דולר למניה.

 

אמריקן איירליינס (AAL) עקפה את התחזיות בסנט אחד ברווח של 1.15 דולר למניה. הכנסות החברה עמדו בדיוק בתחזיות השוק. החברה דיווחה על ביטול של 10 אלף טיסות ברבעון האחרון בשל קרקוע מטוס 737 מקס מתוצרתה של בואינג.

 

טרוולרס (TRV) מדווחת על רווח של 3.32 דולר למניה מול צפי של 3.29 דולר לרבעון הרביעי. הכנסות החברה גם כן עקפו קלות את התחזיות. חברת הביטוח ראתה את פרמיות הביטוח עולות בכל 3 עסקי הליבה שלה זה הרבעון 12 ברציפות.

 

פרוקטר אנד גמבל (PG) החברה דיווחה על רווח של 1.42 דולר למניה מול צפי של 1.37 דולר. הכנסות החברה פספסו את הציפיות של השוק בעיקר בשל הדולר החזק. החברה מעלה את התחזית השנתית.

 

קומקסט (CMCSA) החברה מדווחת על רווח של 79 סנט למניה מול צפי של 76 סנט. הכנסות החברה גם כן עקפו את תחזיות האנליסטים בוול סטריט. החברה מדווחת על העלאה של 10% בדיבידנד .

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה