הבורסה בארה”ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים

IBM פרסמה אמש דוחות סבירים עם תחזית טובה, נטפליקס לעומתה אכזבה במספרים לרבעון 1

חדשות ספונסר 22/01/2020 15:28

א+א-

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים ושיאים חדשים, לאחר שאמש התאוששו המדדים מפתיחה שלילית ונעלו את המסחר בירידות קלות לאחר שכבר נסחרו בעליות קלות. IBM פרסמה אמש דוחות סבירים עם תחזית טובה, נטפליקס לעומתה אכזבה במספרים לרבעון 1.

 

באסיה התאוששו הבורסות מהירידות אתמול, שנחאי, הונג קונג ויפן עלו 0.3%, 1.3% ו- 0.7% בהתאמה. באירופה הבורסות נסחרות ביציבות סביב שערי הבסיס, הדקס עולה 0.1% לשיא שנתי חדש, צרפת נסחרת ללא שינוי.

 

הזהב נסחר ביציבות, סביב 1,555 דולר לאונקיה. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 57.8 דולר לחבית.

 

מניות בכותרות

 

נטפליקס (NFLX) פרסמה אמש דוחות שעקפו בשורת הרווח וההכנסות. החברה דיווחה על גידול של 8.79 מיליון משלמים בעולם, גבוה מהצפי של 7.6 מיליון. התחזית של החברה לעומת זאת, הייתה יותר שמרנית לרבעון הראשון של 2020. החברה מצפה לגידול בתחרות הגלובלית כשדיסני תצא לאירופה במרץ הקרוב. המניה עולה 1.5% במסחר המוקדם.

 

בואינג (BA) לאחר נפילה של 3.3% אתמול, החברה צפויה להיות תחת לחץ גם היום לאחר שאתמול דווח שמטוסי הבואינג 737 מקס לא יחזרו לשירותי החברות לפני אמצע שנת 2020.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) מדווחת על רווח של 1.88 דולר למניה, 1 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה יצאו מעט מתחת לתחזיות. השורה התחתונה הושפעה מחוזקה במכשור הרפואי ושיפור רווחיות במוצרים לצרכני קצה.

 

IBM) IBM) פרסמה אמש דוחות לרבעון האחרון של השנה, החברה דיווחה על רווח של 4.71 דולר למניה, 2 סנט מעל הצפי והכנסות שעקפו את קונצנזוס האנליסטים בוול סטריט. החברה שברה רצף של 5 רבעונים של ירידה ביחס לרבעונים המקבילים וספקה תחזית טובה לרבעון הראשון. המניה מזנקת 4% במסחר המוקדם.

 

טיוטה (TM) החברה הודיעה על ריקול גלובלי של 3.4 מיליון מכוניות בעקבות פגם אלקטרוני במערכת כריות האוויר.

 

טסלה (TSLA) ממשיכה לשבור שיאים וחצתה לראשונה את השווי של 100 מיליארד דולר. המנכ"ל אילון מאסק יהנה מבונוס במידה והמניה תשאר מעל שווי זה חודש מלא ופעימה נוספת בהשארות ממוצעת מעל שווי זה במשך חצי שנה.

 

אפל (AAPL) טלפון לואו קוסט נוסף של החברה יכנס לפס הייצור בפברואר הקרוב, כך לפי מקורבים לחברה שצוטטו בבלומברג.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה