חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס נופל אחרי שישה ימי עליות; עונת הדוחות תימשך בשבוע הקרוב; מגמה שלילית בשווקי העולם; הזהב והנפט מאבדים גובה כחלק מהמגמה השלילית

חדשות ספונסר 21/01/2020 16:47

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את שבוע המסחר באיחור של יום בשל יום מרטין לותר קינג שחל אתמול. המדדים חוזרים למסחר לאחר שיאים חדשים שנקבעו ביום שישי, כשמדד האס אנד פי סוגר כבר בחודש ינואר את מחיר היעד השנתי הממוצע של המדד מצד האנליסטים בוול סטריט אשר עומד על רמה של 3318 נקודות.

 

עונת הדוחות תמשיך להאיץ השבוע ובשבועות הקרובים לאחר שבשבוע שעבר פרסמו הבנקים הגדולים את תוצאותיהם לשנת 2019. באסיה ננעל המסחר בירידות שערים בעקבות נגיף שפעת מסתורי שמקורו בסין, בורסות שנחאי, הונג ויפן ירדו 1.4%, 2.8% ו 0.9% בהתאמה.

 

באירופה מגמה שלילית, הדקס יורד 0.2% הקאק הצרפתי יורד 0.8%. הנפט מאבד גובה בעקבות הורדת תחזית הצמיחה אמש. חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 57.8 דולר. הזהב גם הוא מאבד גובה, מחיר אונקיה עומד על 1,554 דולר.

 

מניות בכותרות

 

האליברטון (HAL) פרסמה דוחות עם רווח של 32 סנט למניה מול צפי של 29 סנט. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק, החברה אמרה שהתוצאות קבלו דחיפה מהחוזק בשוק הבינלאומי ומיקסום השוק בצפון אמריקה. השוק אינו מתרשם מהתוצאות והמניה מוחקת עליות מוקדמות וכעת נסחרת ללא שינוי.

 

בסט ביי (BBY) מנכ"לית החברה נחקרת על כך שהייתה בקשר רומנטי עם חבר הנהלה בכיר. המנכ"לית קורי בארי אמרה כי משתפת פעולה באופן מלא עם מועצת המנהלים וכי היא מאמינה שהחלטה בעניינה תתקבל בהקדם.

 

אובר (UBER) מוכרת את עסקי המזון שלה בהודו למתחרה מקומית, בתמורה תקבל 9.99% ממניות החברה המתחרה. עסקי אובר איט בהודו נתקלו בקשיים מאז השקתם ב-2017.

 

לוגיטק (LOGI) מדווחת על רווח של 84 סנט למניה מול צפי של 79 סנט. הכנסות החברה גם כן עקפו את תחזיות השוק. התוצאות הטובות הגיעו בעקבות ביקוש וצמיחה בתחום הגיימינג ומוצרי שיחות בוידאו.

 

בואינג (BA) רוצה לגייס עוד 10 מיליארד דולר כדי להתמודד עם העלויות של קרקוע מטוס 737 מקס של החברה. החברה כבר הבטיחה 6 מיליארד דולר מהסכום והיא בקשר עם גופים פיננסים כדי להשלים את הגיוס.

 

L ברנדס (LB) עולה 2% במסחר המוקדם בעקבות שדרוג המלצה למשקל יתר ממשקל שוק מקיי בנק. כלכלני הבנק חושבים שהמותג ויקטוריה סיקרט יכול להשיא ערך לחברת ההחזקות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה