חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הבורסה בארה”ב פותחת את יום המסחר בעליות

היום צפוי להיחתם השלב הראשון של הסכם הסחר

חדשות ספונסר 15/01/2020 15:20

א+א-

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בעליות כשברקע המתנה לחתימה על השלב הראשון בהסכם הסחר. בשלב זה יוצאים ציטוטים על השלב השני שככל הנראה לא יושלם לפני הבחירות, בנוסף, המכסים לא צפויים לרדת בשלב זה אלא רק לאחר התקדמות חתימת שלב 2. 

 

הנפט נסחר בירידות קלות חבית מסוג לייט קרוד יורדת לרמה של 58.2 דולר. הזהב נסחר ביציבות סביב 1,550 דולר לאונקיה. 

 

באסיה ננעל המסחר במגמה שלילית בהמתנה לחתימה על הסכם הסחר, סין ירדה ב-0.5%, יפן נחלשה בשיעור דומה. מדדי אירופה נסחרים בירידות קלות, הדקס וקאק נחלשים 0.15%.

 

מניות בכותרות

 

גולדמן זאקס (GS) פרסמה דוחות לרבעון הרביעי עם תוצאות טובות ברמת הרווח וההכנסות. הבנק שובר שיא בנכסים מנוהלים ושיא בהכנסות מניהול הון. מניות הבנק יורדות 0.9% במסחר המוקדם.

 

בנק אוף אמריקה (BAC) מדווח על רווח של 74 סנט למניה מול צפי של 68 סנט. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. ההכנסות ממסחר במט"ח, סחורות וריביות גדלו ב-25% ועזרו לזינוק בהכנסות.

 

בלק רוק (BLK) חברת ניהול הנכסים הגדולה בעולם הרוויחה 8.34 דולר למניה מול צפי של 7.69 דולר. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק והן מגיעות בעיקר מיציבות בקרנות סל ובניהול הון.

 

טרגט (TGT) מדווחת על גידול של 1.4% בהכנסות בעונת החגים, החברה רואה את הגידול הקטן כמאכזב כשהצפי היה לזינוק חד יותר בהכנסות. מניות החברה צוללות קרוב ל-7%.

 

יוניטד הלת’ (UNH) חברת ביטוח הבריאות מדווחת על רווח של 3.9 דולר למניה מול צפי של 3.78 דולר. הכנסות החברה היו נמוכות מציפיות השוק. מניות החברה יורדות חצי אחוז במסחר המוקדם.

 

ביונד מיט (BYND) מניות חברת תחליפי הבשר שזינקה בחדות בימים האחרונים מקבלת הורדת המלצה מברנשטיין בטענה שהחברה מתומחרת מעבר לציפיות. המניה יורדת 3% במסחר המוקדם.

 

מיקרוסופט (MSFT) שחררה עדכון אבטחה משמעותי לווינדווס 10. העדכון יצא בעקבות זיהוי של NSA בדבר פרצת אבטחה משמעותית אולם אין הוכחות לכך שהפרצה נוצרה למטרה זדונית.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה