הבורסה בארה”ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים קלות

היום ב 21:00 תפורסם גובה הריבית והצהרת ועידת השוק הפתוח של הפד

חדשות ספונסר 11/12/2019 15:49

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים קלות, לאחר שאמש ננעלו המדדים בירידות שערים קלות, בסיום יום מסחר מלא בהודעות סותרות על כניסת המכסים לתוקף ב-15 לחודש. 

 

נושא המכסים ממשיך להיות על סדר היום בארה"ב אולם השוק יהיה קשוב ב 21:00 להודעת הריבית של הפד שצפויה להישאר ללא שינוי, ויותר מכך להצהרת ועידת השוק הפתוח שתפורסם מיד לאחר מכן. 

 

אירופה נסחרת במגמה מעורבת, הדקס עולה ב-0.4% והקאק יורד ב-0.1%. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת הנקיי ירד ב 0.14%, הונג קונג התחזקה ב 0.8%. 

 

הזהב ממשיך להסחר באותו טווח מחירים וכעת מחיר עומד על 1,470 דולר לאונקיה. הנפט יורד קלות, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 59 דולר.

 

מניות בכותרות

הום דיפו (HD) הרשת לשיפור הבית יורדת 1.3% במסחר המוקדם לאחר שדווחה על הורדת תחזית המכירות לשנת 2020. האסטרטגיה החדשה של החברה לא השיגה בשלב זה את ההכנסות שציפו ממנה.

 

דרופ בוקס (DBX) - החברה מדווחת שסמנכ"לית המכירות של החברה תפרוש מתפקידה, היא תישאר בתפקידה עד ל 3 בינואר.

 

גיים סטופ (GME) רשת חנויות הגיימינג מדווחת על הפסד של 49 סנט מול צפי להפסד קטן יותר של 11 סנט למניה. החברה מורידה את תחזית המכירות לכל השנה בטענה שהלקוחות דחו את הרכישות ברבעון האחרון בשל יציאה של קונסולות חדשות של סוני ומיקרוסופט. מניות החברה צונחות 16% במסחר המוקדם.

 

שברון (CVX) תבצע שערוך נכסים כלפי מטה של 10-11 מיליארד דולר ברבעון הקרוב. השערוך מגיע בעקבות המחירים הנמוכים של גז ונפט והירידה באספקה. בנוסף החברה מתכננת למכור מספר פרויקטים המכילים גז טבעי.

 

צ’ילדרנס פלייס (PLCE) מתרסקת 15% במסחר המוקדם לאחר דוחות שפספסו בהכנסות לרבעון השלישי של השנה כמו גם בגידול בחנויות זהות שצמח ב-0.8% בלבד במקום צפי של 3.5%. החברה מוציאה תחזית חלשה לכל השנה והשורה התחתונה תחתך חזק בגלל מלחמת הסחר.

 

AT&T (T) ממשיכה "בהרצת מניות" בדומה לשאר חברותיה הגדולות, מודיעה על תוכנית רכישה של 4 מיליארד דולר, עם מטרה לרכוש 100 מיליון מניות ברבעון הראשון של השנה.

 

יוניטד פרסל סרביסס (UPS) חברת השילוח הבינלאומית מקבלת הורדת המלצה מתשואות יתר לתשואת שוק ע"י BMO קפיטל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה