צפי לפתיחת מסחר שלילית בארה”ב על רקע חששות ממלחמת הסחר והאטה גלובלית

השווקים יורדים מחשש להעלאת המכסים ב 15 לחודש בשל אי התקדמות בהסכם הסחר עם סין

חדשות ספונסר 10/12/2019 15:19

א+א- 1

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בירידות שערים, לאחר שאמש (שני) נסחרו המדדים בירידות שערים לאחר 3 ימים של עליות. היום תתכנס ועידת השוק הפתוח של הפד לפגישה בת יומיים לאחריה יפורסם (מחר ב 21:00 שעון ישראל) גובה הריבית שצפוי להשאר ללא שינוי. השוק ירצה לעקוב אחרי הצהרתו של הפד לגבי העתיד. בינתיים הלחץ בשווקים גובר על רקע המועד האחרון להעלאת התעריפים על סחורות סיניות שתוקפו ב 15 לחודש.  המסחר באסיה ננעל במגמה מעורבת בדיי ביציבות במרבית הבורסות, הניקיי היפני ירד ב 0.09%, שנחאי עלתה ב 0.1%, גם בשאר הבורסות לא היו תנועות חדות במיוחד. באירופה מגמה שלילית. הדקס יורד ב 1.3% לשפל של 5 שבועות, הקאק הצרפתי יורד בשיעור מתון יותר של 0.7%. הזהב מתחזק קלות ונסחר ברמה של 1471 דולר לאונקיה, בנק ההשקעות יו בי אס פרסמה סקירה עליו ויעד של 1600 דולר לאונקיה בשנת 2020. הנפט גם הוא יורד קלות וחבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 58.6 דולר.

מניות בכותרות

 

אוטוזון (AZO) חברת חלקי החילוף לרכב דיווחה על רווח של 14.3 דולר ברבעון השלישי מול צפי של 13.74 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והמכירות לחנויות זהות עלו ב 3.4% מול צפי לעליה מתונה יותר. מניות החברה מזנקות 6% במסחר המוקדם.

 

סטיץ פיקס (SFIX) חברת הביגוד און ליין מדווחת על רבעון מאוזן כשהצפי היה להפסד של 6 סנט למניה. החברה הציגה הכנסות גבוהות והמצופה והמניה נוסקת 10% במסחר המוקדם.

 

צ’ווי (CHWR) חברת האון ליין למכירת מוצרי בעלי חיים הפסידה ברבעון האחרון 20 סנט למניה 4 סנט יותר ממה שהשוק ציפה. הכנסות החברה לעומת זאת עקפו במעט את ציפיות השוק. מניות החברה יורדת 2.5% במסחר המוקדם.

 

אגילנט (A) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שאתמול דווח שסקוור קפיטל קרן הגידור של ביל אקמן פתחה פוזיציה חדשה על המניה לפי הדיווח שלה ל SEC.  

 

נטפליקס (NFLX) יורדת 2% במסחר המוקדם לאחר שמקבל הורדת המלצה מנידהם מהחזק לתשואת חסר, בשל אובדן המנויים בארה"ב והתגברות התחרות בתחום.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    החוזים עברו לירוק קל.. אצלנו המדדים

    עם הפנים לחזור לשער בסיס הקריסה התוך יומית מאחורינו |26|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    1חנוך 10/12/2019 15:35