האם יגיע הרגע שלשוק ימאס מהכותרות על הסכמי הסחר?

החוזים עולים קלות כשברקע המשך שיחות בין סין לארה"ב שלא מביאים לשום התקדמות ממשית

חדשות ספונסר 05/12/2019 15:35

א+א- 1

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים לאחר שאתמול קטעה רצף של שלושה ימי מסחר שליליים. רוח החגים וסיום השנה מנשבים כשהרצון לראות חתימה של שלב 1 בהסכם הסחר בין סין לארה"ב. הסינים ממשיכים להתעקש על הורדת מכסים כחלק בלתי נפרד מההסכם. ב- 15 לדצמבר מכסים נוספים צפויים להיכנס לתוקף והשוק יבחן האם הם באמת יצאו לפועל כמו שאמר הנשיא טראמפ לפני יומיים.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, הדקס יורד 0.15% הקאק לעומתו עולה 0.6%. בורסות אסיה ננעלו במגמה חיובית, הניקיי עלה ב 0.71%, הונג קונג ובורסת שנחאי התחזקו ב 0.59% ו 0.75% בהתאמה.

 

מדינות הנמנות ארגון אופ"ק יפגשו בווינה היום ומחר וידונו בקיצוץ התפוקה במטרה לשמר את מחירי הנפט הגבוהים יחסית, חבית מסוג לייט קרוד עולה 0.4% למחיר של 58.7 דולר לחבית. הזהב נסחר  סביב 1,483 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

אפל (AAPL) סיטי חוזרת על המלצת קניה למניה ומעלה את מחיר היעד מ- 250 דולר ל- 300 דולר.

 

נייקי (NKE) מקבלת שדרוג המלצה מניטרלי לקניה ע"י גולדמן זאקס.

 

דולר ג’נרל (DG) פרסמה דוחות והיא הרוויחה 1.42 דולר למניה, 4 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והמכירות בחנויות זהות עלו ב 4.6% מול צפי של 3.3%. מניות החברה עולות כ 3% במסחר המוקדם.

 

צ’אוויי (CHWY) יצרנית המזון לבעלי חיים, מקבלת העלאת המלצה לשקל יתר ממשקל שוק, ממורגן סטנלי. מניות החברה עולות 4% במסחר המוקדם.

 

טיפניס (TIF) קמעונאית מותגי היוקרה הרוויחה 65 סנט למניה מול צפי של 85 סנט ברבעון השלישי. הכנסות החברה החמיצו את התחזיות כמו גם חוסר בצמיחה בחנויות זהות. לפי דברי החברה קושי בהונג קונג בעיקר גרם לפספוס החד. מוקדם יותר החודש פורסם שהחברה תירכש ע"י תאגיד LVMH בעסקה של 16.2 מיליארד דולר.

 

סלאק טכנולוגיות (WORK) שהונפקה השנה, פרסמה דוחות לרבעון השלישי עם הפסד של 2 סנט למניה מול צפי להפסד של 8 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה את התחזית להמשך השנה. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    Sponsor

    דובי יקר: באשר לציטוט: ״האם יגיע הרגע״ אז תרשו לי בבקשה: מה זה האם יגיע הרגע? אני לא מבינה משפט כזה. מלחמת הסחר הינה מלחמה לכל דבר. זוהימלחמה כלכלית בין שתי המעצמות הכלכליות בגלוב, קרי, ארה״ב מול סין. מלימה הפוגעת בחברות כמו: אפל, באבא ועוד .... פגיעה בחברות משמעותה פגיעה בכלכלת מדינות. המשפט הנשאל, סורי אינו במקומו. אין צורך לשאול אותו היות ולא יביא אותנו לשום מקום. מלחמת הסחר תעשה כותרות.... הביאה, מביאה ותביא לתנודתיות בשווקים אך בסוף תרגע .....לכל מלחמה, לכל בעיה יש פתרון השאלה: מה מחיר? לשוק המאס ממלחמת הסחר? השאלה לא רלוונטית ..השוק אינו אוהב חוסר יציבות. תודה. שבש סופש
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    rutti 05/12/2019 16:21