המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שערים קלות

היום יתקיים יום המסחר המלא האחרון לשבוע; מחר (יום ה’) לא יתקיים מסחר בשל חג ההודיה וביום שישי צפוי יום מסחר מקוצר עד לשעה 20:00 שעון ישראל

חדשות ספונסר 27/11/2019 15:46

א+א-

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים קלות על רקע המשך מומנט חיובי לקראת הישורת האחרונה של השנה שמקורה בשלב ראשון של הסכם הסחר. מחר (יום ה’) לא יתקיים מסחר בשל חג ההודיה וביום שישי צפוי יום מסחר מקוצר עד לשעה 20:00 שעון ישראל.

 

אירופה עולה היום וקרובה לשיא של שנה, הדקס עולה 0.3% הקאק עולה בשיעור מתון של 0.1%. באסיה ננעלו המדדים במגמה מעורבת, הנייקי היפני עלה ב-0.28%, שנחאי ירדה ב-0.13%.

 

הזהב ממשיך לעמוד במקום ונסחר סביב 1,460 דולר לאונקיה. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 58.5 דולר. הברומטר של הסכם הסחר הצמד דולר יואן נסחר ברמה של 7.02 ומעל רמה פסיכולוגית של 7.

 

מניות בכותרות -

 

בואינג (BA) רשות התעופה הפדרלית אמרה כי תיקח אחריות בלעדית לבדיקה של כל מטוס 737 מקס שיוצר לאחרונה ולפני מסירה לחברות התעופה. המהלך לא ישפיע על מטוסים שכבר נמסרו ובשירות חברות התעופה, אך ישפיע על זמן המסירה של מטוסים חדשים שצריכים להמסר בחודשים הקרובים. מניות החברה יורדות 1% במסחר המוקדם.

 

דיר (DE) חברת הציוד הכבד לחקלאות מציגה רווח של 2.14 דולר למניה - סנט מעל הצפי. הכנסות החברה עקפו את תחזיות האנליסטים. החברה אומרת שהתוצאות שלה ממשיכות להיות מושפעות ממלחמת הסחר וחוסר הוודאות של המגזר החקלאי. מניות החברה יורדות 4% במסחר המוקדם.

 

דל (DELL) דיווחה על רווח של 1.75 דולר למניה מול צפי של 1.62 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות השוק ובנוסף החברה מורידה את התחזיות להמשך השנה בשל מחסור של שבבים מצד הספקית העיקרית שלה אינטל. מניות החברה יורדות 4% במסחר המוקדם.

 

גס (GES) רשת האופנה מדווחת על רווח של 22 סנט למניה מול צפי של 18 סנט. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות השוק כשהחברה מורידה את התחזית הרווח לרבעון הבא. מניות החברה יורדות 5% במסחר המוקדם.

 

HP אינק (HPQ) עקפה את התחזיות הרווח לרבעון השלישי ב-2 סנט ומציגה רווח של 60 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות היא מעלה את תחזית הרווח לשנה כולה. המניה עולה 1.7% במסחר המוקדם.

 

VMWARE (VMW) עקפה את תחזיות השוק ב-6 סנט למניה ומציגה רווח של 1.49 דולר. החברה עקפה בשורת ההכנסות וסיפקה תחזית מכירות טובה גם לרבעון הרביעי של השנה. מניות החברה עולות 2.5% במסחר המוקדם.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה