לקראת חג ההודיה: מדדי ארה”ב פתחו את המסחר בעליות קלות

המדדים המובילים נסחרים בעליה של 0.05%; אירופה נסחרת במגמה מעורבת; בסט ביי מזנקת 7% לאחר הדוחות

חדשות ספונסר 26/11/2019 16:49

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות על רקע אופטימיות לקראת תחילת עונת החגים והשלמת שלב ראשון של הסכם הסחר, כשהשיחות בין 2 המעצמות נמשכות שוב ושוב ללא עשן לבן (הסכמה). 

 

באירופה מגמה מעורבת, הדקס יורד קלות והקאק בצרפתי נסחר ללא שינוי. אסיה ננעלה במגמה מעורבת וללא תנודתיות מיוחדת, הניקיי עלה 0.35%, הונג קונג נחלשה ב-0.3%. 

 

הזהב ממשיך לעמוד במקום והוא נסחר סביב 1,460 דולר לאונקיה. חבית נפט מוסג לייט קרוד נסחרת ברמה של 58.4 דולר וממשיכה את המומנט החיובי מהתקופה האחרונה.

 

מניות בכותרות -

 

בסט ביי (BBY) מזנקת 5% לאחר הדוחות. החברה פרסמה דוחות טובים עם רווח של 1.13 דולר למניה והכנסות שעקפו את התחזיות. ההכנסות לחנויות זהות צמחו ב 1.7% מול צפי של 1.3%.

 

אברקרומבי אנד פיץ (ANF) רשת האופנה פספסה בתחזית הרווח בסנט ומציגה רווח של 23 סנט למניה. הכנסות החברה גם כן היו מעט חלשות מהתחזיות. המניה יורדת כ-1% במסחר המוקדם.

 

דיקס ספורטינג גודס (DKS) הרוויחה 52 סנט למניה מול צפי ל-38 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות עם גידול של 6% בחנויות זהות, מעל תחזיות השוק. החברה מעלה את התחזיות להמשך השנה והיא מציגה את הגידול החזק ביותר במכירות מאז 2013. המניה מזנקת כ-12% במסחר המוקדם.

 

דולר טרי (DLTR) רשת הדיסקאונט הביסה את התחזיות והרוויחה 1.18 דולר ברבעון האחרון, עם הכנסות שעקפו במעט את הצפי. הכנסות לחנויות זהות צמחו ב-2.5% בהתאם לתחזיות. השוק מאוד מאוכזב מהתוצאות והמניה יורד 13% במסחר המוקדם.

 

הורמל פודס (HRL) עקפה את התחזיות הרווח לרבעון השלישי בסנט ומציגה רווח של 47 סנט למניה. הכנסות החברה היו מתחת לתחזיות השוק. מחיר הפרוטאין ומלחמת הסחר השפיעו על עסקי החברה.

 

פלו אלטו (PANW) פרסמה אמש דוחות לאחר המסחר, החברה מדווחת על רווח של 1.05 דולר, 2 סנט מעל התחזיות. הכנסות חברת הסייבר עקפו יפה את ציפיות השוק. הצפי לרבעון הקרוב היה מתחת לתחזית וזה מאכזב את השוק בשלב זה, המניה יורדת 7% במסחר המוקדם.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה