הבורסה בארה”ב פותחת את השבוע הראשון של עונת החגים בעליות שערים

על רקע הודעה של משרד המסחר הסיני בלילה על כך שילחם בקניין הרוחני

חדשות ספונסר 25/11/2019 16:25

א+א-

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר בעליות שערים קלות על רקע הודעה של משרד המסחר הסיני בלילה על כך שילחם בקניין הרוחני. יש הרואים בהודעה סוג של התקרבות להסכם כזה או אחר, אך בפועל לא קורה דבר בגזרה. 

 

ביום חמישי יחגגו בארה"ב את חג ההודיה שהוא פתיחת עונת החגים בשוק האמריקאי ובשישי צפוי מסחר מקוצר עד 20:00 שעון ישראל. 

 

באירופה מגמה חיובית, המדדים המובילים בגרמניה וצרפת מתחזקים בכ-0.5%. אסיה נעלה במגמה חיובית, הניקיי עלה ב-0.78% הונג קונג התחזקה ב-1.5%. 

 

הזהב ממשיך להסחר באותן הרמות של השבועיים האחרונים, כעת מחיר המתכת הזהובה נסחר ברמה של 1,464 דולר לאונקיה. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות היום ונסחרת ברמה של 57.5 דולר.

 

מניות בכותרות -

אמריטרייד (AMTD) מקבלת הצעה רשמית מצד צ’ארלס שווב (SCHW) לרכישתה בשווי של 26 מיליארד דולר בעסקת מניות. כל מחזיק מניות אמריטרייד יקבל 1.0837 מניות צ’ארלס שווב.

 

טיפני (TIF) מקבלת הצעה רשמית לרכישתה ע"י החברה הצרפתית LVMH בעלת מותג היוקרה לואי ויטון במחיר של 135 דולר למניה או 16.2 מיליארד דולר.

 

מדיסיניס קומפני (MDCO) תרכש ע"י הענקית השוויצרית נוברטיס תמורת 9.7 מיליארד דולר או 85 דולר למניה במזומן. מניות החברה מזנקות 22 אחוז במסחר המוקדם.

 

טסלה (TSLA) מנכ"ל החברה הצבעוני איילון מאסק צייץ מספר פעמים בסופ"ש על הביקוש הגבוה לרכב מעורר המחלוקת – פיק אפ טראק. מקורות מוסרים על 200 אלף הזמנות שהתקבלו.

 

הייץ פי אינק (HPQ) דחתה פעם נוספת את הצעת הרכישה מצידה של זירוקס. החברה אינה מאמינה ביכולת של זירוקס לגייס את הסכום הנדרש לרכישה.

 

עם התחרות מגיעה הורדת המלצה, וולס פארגו מוריד המלצה לנטפליקס (NFLX) לתשואת חסר בשל תזרים מזומנים חלש וגידול בתחרות.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה