רני צים, מנכל רני צים מרכזי קניות קרדיט: אורן קאן

רני צים מקים מרכז מסחרי ברהט בעלות של כ-51 מיליון שקל

עלות הקמת המרכז מוערכת בכ-51 מיליון שקל; הפרויקט ייבנה תחת המותג SEVEN ויכלול כ-9,000 מ"ר שטחי מסחר; ה-NOI השנתי הצפוי בפרויקט עומד על כ-7 מיליון שקל

חדשות ספונסר 20/11/2019 12:12

א+א- 1

חברת רני צים מרכזי קניות, בניהולו של רני צים, דיווחה כי כחלק מפיתוח פעילות החברה במגזר הערבי תחת המותג SEVEN, שותפות שבה היא מחזיקה ב-50% התקשרה בהסכם לייזום והקמה של מרכז מסחרי בעיר רהט, אשר ייבנה על שטח של כ-17 אלף מ"ר ויכלול כ-9,000 מ"ר שטחי מסחר.

 

להערכת החברה, העלות המשוערת של הקמת הפרויקט (100%) עומדת על כ-51 מיליון שקל, וה-NOI השנתי הצפוי בפרויקט עומד על כ-7 מיליון שקל, כאשר חלק החברה בעלות הקמת הפרויקט וב-NOI השנתי הצפוי, מהווה מחצית מהסכומים האמורים. בכוונת החברה לממן את חלקה בהקמת הפרויקט מאמצעיה העצמיים או באמצעות מימון שתיטול החברה.

 

את השותפות ייצגה עו״ד דפנה זינגר ממשרד שניצר גוטליב סאמט ושות’ ואת בעלי הקרקע ייצגו עו״ד גלעד מעוז ולימור מסיקה זילברשטיין ממשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM).

 

רני צים, מנכ"ל רני צים מרכזי קניות: "הקמת המרכז המסחרי ברהט היא אבן דרך נוספת בתנופת ההתפתחות והרחבת פורטפוליו הנכסים שלנו במגזר הערבי, בו אנו רואים מנוע צמיחה ופוטנציאל להצפת ערך.

 

הפרויקט ברהט מצטרף לשורה של פרויקטים נוספים שאנו מקדמים במגזר הערבי, בין היתר בטירה, טייבה, טמרה, דליית אל כרמל וערים נוספות, וזאת כמובן לצד המרכזים המסחריים שחנכנו אשתקד באום אל פאחם וירכא שמאוכלסים בשיעורי תפוסה של כ-100%, ומציגים ביצועים שעולים על ציפיותינו.

 

נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות פיתוח והשבחה נוספות במגזר זה, לצד פעילותינו במגזר היהודי שאף היא מהווה מנוע צמיחה, בדגש על הפרויקט אותו אנו מקדמים בכפר סבא".

 

החברה מחזיקה כיום במרכזים מסחריים פעילים במגזר הערבי באום אל פאחם וירכא, ומקדמת פרויקטים נוספים בהיקפים של 5,000-9,000 מ"ר בטירה, טייבה, טמרה, דליית אל כרמל ושלב ב’ באום אל פחם. 

 

באוקטובר האחרון דיווחה החברה על חתימת הסכם לרכישת המרכז המסחרי "לב גני תקווה" מידי החברות צמח המרמן בע"מ ואשדר חברה לבנייה בע"מ, מקבוצת אשטרום, תמורת כ-175 מיליון שקל. צים תרכוש מידי שתי החברות את המרכז המסחרי ששטחו כ-8,800 מ"ר, שלצידו 250 מקומות חניה.

 

לצד המרכז המסחרי, מוקם פרויקט מגורים ייחודי בהיקף של 250 יח"ד על ידי צמח המרמן ואשדר. הפרויקט כולו הינו פרויקט של עירוב שימושים, והוא צפוי להפוך לאחד ממוקדי הפעילות המרכזיים של גני תקווה והאזור הודות למגוון הרחב של עסקים, מוסדות ציבור, מוקדי בילוי ופנאי המוקמים בו.

 

קבוצת צים אחזקות הוקמה בסוף שנות ה- 90 על ידי רני צים (קבוצת רני צים אחזקות), ופועלת כיום בתחומי הנדל"ן המסחרי באמצעות צים סנטרס ובתחום הקמעונאות באמצעות אופיס דיפו.

 

  1. מניות בכתבה
  2. רני צים

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בהצלחה

    יאיר 20/11/2019 11:15