הכנסות רדקום גדלו ב-10% ברבעון השלישי, אך החברה עברה להפסד

ההפסד הנקי על בסיס GAAP הסתכם ב-1.7 מיליון דולר או 12 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי של 0.6 מיליון דולר או 5 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון השלישי של 2018

חדשות ספונסר 07/11/2019 16:07

א+א-

חברת רדקום (נאסד"ק: RDCM), מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2019 שהסתיים ביום 30 בספטמבר, 2019. ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו ב-9.4 מיליון דולר, גידול של 10% בהשוואה ל -8.5 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

 

ההפסד הנקי על בסיס GAAP הסתכם ב-1.7 מיליון דולר או 12 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס GAAP של 0.6 מיליון דולר או 5 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון השלישי של 2018.

 

ההפסד הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם ב-1 מיליון דולר, או 7 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס Non-GAAP של 1 מיליון דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השלישי של 2018.

 

נכון ליום 30 בספטמבר, 2019, היו בידי החברה מזומנים, שווי מזומנים ופיקדונות בנקאים לזמן קצר בהיקף של 68.1 מיליון דולר, ללא חוב.

 

"אנו גאים לדווח על גידול של 10% בהכנסות רדקום בהשוואה להכנסות החברה ברבעון הקודם. הצמיחה העקבית שאנו חווים השנה משקפת את המשך ההתקדמות בטכנולוגיה הווירטואלית שלנו ואת הצלחת ההסכמים שלנו עם Rakuten Mobile, AT&T ולקוחות נוספים", אמר מר ירון רבקאי, מנכ"ל רדקום.

 

"אנו מעודדים מההתקדמות שאנו משיגים הודות למומחיות הטכנולוגית שלנו, המגובה בגידול בבסיס הלקוחות, והכוללת הסכמים ארוכי טווח עם Rakuten Mobile וכעת VimpelCom, אחת ממפעילות התקשורת הגדולות ברוסיה. שיתופי פעולה אלה מאפשרים לנו לצפות טוב יותר ולשנים קדימה את קצב ההכנסות של החברה".

 

עוד דיווחה היום רדקום על שינויים בהנהלת החברה אשר יכנסו לתוקף ב-1 לינואר 2020. אייל הררי ימונה לתפקיד מנכ"ל החברה. ירון רבקאי, המנכ"ל הנוכחי של החברה, יצטרף לדירקטוריון החברה.

 

אייל הררי נמצא ברדקום מעל 19 שנים והחזיק בתפקידי מפתח בחברה כולל כ- COO של החברה וכמנכ"ל RADCOM Inc., השלוחה של רדקום בצפון אמריקה. אייל הוביל את החזון האסטרטגי של החברה לפתרון וירטואלי המתאים לטכנולוגית NFV.

 

גב’ חלי (רחל) בן נון, יושבת ראש הדירקטוריון של רדקום: "ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הכנה לירון רבקאי על עבודתו והצלחותיו כמנכ"ל רדקום במשך ארבעת השנים האחרונות. ירון היה גורם משמעותי במיצוב רדקום כספקית המובילה של פתרונות מבוססי ענן המותאמים ל NFV, בצמיחה של רדקום ובעבודה עם לקוחות Top-Tier. ניסיונו הרב של ירון בתעשייה יהיה נכס משמעותי לדירקטוריון, שם יוכל להמשיך לתרום באופן משמעותי להכוונת האסטרטגיה של החברה.“

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה