עליות שערים בניו יורק, טבע מזנקת 10.3%

הסיניים הודיעו מוקדם יותר על הורדת מכסים בהתאם להתקדמות בתוכנית השלבים של הסכם הסחר והמדדים מזנקים

חדשות ספונסר 07/11/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים ובשיאים חדשים במדדי המניות לאחר שמוקדם יותר הבוקר שעון ישראל, הודיע משרד המסחר הסיני על הורדת מכסים הדדית ככל שיחתמו השלבים בהסכם הסחר. 

 

עד כה גם לאחר שסוכם השלב הראשון אין שום הגעה והסכמות כשאפילו תאריך לפגישה וחתימה אין. בתגובה עולות בורסות אירופה לשיא של שנה, הדקס הגרמני עולה 0.75% הקאק עולה 0.25%. 

 

באסיה ננעל המסחר במגמה חיובית הונג קונג עלתה 0.57% הניקיי עלה בעוד 0.11%. הזהב נסוג למחיר של 1,486 דולר לאונקיה והיואן מתחזק מתחת לרמה של 7 מול הדולר. 

 

מכירת החיסול באגרות החוב בעולם נמשכת, אגרת חוב של צרפת חוזרת לתשואה חיובית לראשונה מיולי, אגרת חוב ל-10 שנים בארה"ב נסחרת בתשואה של 1.87%.

 

מניות בכותרות

טבע (TEVA) עולה במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות מעורבים, החברה מפסידה 0.29 דולר על בסיס GAAP למניה. הכנסות החברה עוקפות את התחזיות. תזרים המזומנים הסתכם ב-551 מיליון דולר וכנראה זה מה שמכניס אופטימיות במשקיעים.

 

קרדינל הלת’ (CAH) מדווחת על רווח של 1.27 דולר מול צפי של 1.09 דולר למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות למרות שהתוצאות כוללות 5.6 מיליארד שהופרשו בפרשת האופידיים.

 

דיש נטוורקס (DISH) מדווחת על רווח של 66 סנט מול צפי של 61 סנט. הכנסות החברה עקפו גם כן את התחזיות. חברת הטלוויזיה בלווין הוסיפה 148 אלף מנויים במהלך הרבעון כשהצפי היה לירידה בכמות המנויים. מניות החברה מזנקות 7% במסחר המוקדם.

 

קוולקום (QCOM) עולה %5 במסחר המוקדם לאחר שעקפה את תחזיות הרווח וההכנסות לרבעון השלישי. התוצאות הטובות הגיעו בעיקר מההסדר עם חברת אפל.

 

רוקו (ROKU) צוללת 15% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה אמש דוחות שהראו על הפסד של 22 סנט שהיו קטנות ב-6 סנט מהצפי. הכנסות החברה עקפו את השוק. הגידול בהפסד נובע מהגידול בעלות גיוס לקוחות חדשים.

 

אקספדיה (EXPE) מפספסת ב-42 סנט ברווח ומציגה רווח של 3.38 דולר למניה. הכנסות חברת התיירות המקוונת היו מתחת לציפיות השוק לכן היא חותכת את התחזית להמשך השנה. מניות החברה צוללות 13%.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה