הבורסה בארה”ב פותחת את יום המסחר בירידות קלות

ישורת אחרונה בעונת הדוחות

חדשות ספונסר 06/11/2019 16:04

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר ביציבות, כשאנו נכנסים לישורת האחרונה בעונת הדוחות. את עיקר הדרמה ריכז אתמול שוק האג"ח עם התיישרות העקום ועליה חדה בתשואות לאגרת חוב של 10 שנים לרמה שקרובה ל-1.9%.

 

הזהב ירד אתמול בחדות בעקבות אופטימיות בשוק ורשם את הירידה החדה ביותר מטה ביום אחד מזה חודש, כעת נסחר ברמה של 1,487 דולר לאונקיה. השווקים באירופה נסחרים בעליות קלות, גרמניה עולה ב-0.1%, צרפת מתחזקת ב-0.4%.

 

באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת שנחאי ירדה 0.4%, הניקיי היפני עלה ב-0.22% לשיא של שנה. הנפט יורד קלות ונסחר מעט מתחת ל-57 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.

 

מניות בכותרות

 

הייץ פי (HPQ) מזנקת 8% על רקע אפשרות לרכישתה ע"י זירוקס, כך על פי מקורות המעורים בעניין.

 

אובר (UBER) יורדת 3% לאחר שאמש צנחה מעל 9% לאחר דוחות חלשים מאוד ותגובה צוננת של השוק על מעבר לרווחיות ב-2021. הלחץ במניה היום מגיע מסיום חסימה של מניות מההנפקה דבר שיכול ליצור עוד לחץ על המחיר.

 

וונדיס (WEN) רשת המסעדות מראה רווח של 19 סנט למניה מול צפי של 15 סנט בלבד, עם הכנסות שעקפו את תחזיות השוק. החברה מעלה את תחזית הרווח לשנה כולה. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.

 

קוטי (COTY) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר שעקפה את תחזיות הרווח בסנט והציגה רווח של 7 סנט למניה. הכנסות החברה יצאו נמוכות מהצפי על רקע חולשה בתחום הביוטי בזניס.

 

סי וי אס (CVS) רשת בתי המרקחת עקפו את התחזיות עם רווח של 1.84 דולר מול צפי של 1.76 דולר בלבד. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בזכות תוצאות חזקות בעסקי ביטוח הבריאות וברווחיות מתרופות מרשם בבתי המרקחת.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה