חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יום נוסף של עליות שערים בוול סטריט

דאו ג’ונס עולה 0.15% ומבסס את השיא שהגיע אליו; התשואות לאגרות החוב ל-10 שנים עולות; הזהב נסוג ל-1,500 דולר

חדשות ספונסר 05/11/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות, על רקע אופטימיות בנוגע לפגישת השלב הראשון של הסכם הסחר בין סין לארה"ב בהמשך החודש.

 

באירופה המדדים עולים קלות, הדקס מתחזק ב-0.1%, הקאק הצרפתי ב-0.3%. באסיה ננעלו המדדים בעליות שערים ובשיא של שנה. הנייקי היפני עלה ב-1.76%, מדד שנחאי נעל את המסחר בעליה של 0.5% ושוב כשל ברמת 3000 הפסיכולוגית.

 

הזהב מאבד גובה היום וחוזר לרמה של 1,500 דולר לאונקיה. הדולר נחלש מול היואן אוף שור ולראשונה מאוגוסט יורד מתחת לרמה של 7.

 

הנפט מסוג לייט קרוד עולה גם היום והוא נושק לרמה של 57 דולר לחבית זאת למרות תחזית של אופ"ק לטווח הבינוני ארוך המראה על צפי לירידה בצריכה העולמית.

 

 מניות בכותרות

שייק שאק (SHAK) יורדת 17% לאחר שפרסמה דוחות מאכזבים לרבעון השלישי של השנה. החברה עמדה בתחזית הרווח של 26 סנט למניה אך עם צמיחה חלשה מהצפוי במכירות ביחס לשנה שעברה.

 

אובר (UBER) יורדת 7% לאחר שאמש פרסמה את תוצאותיה לרבעון האחרון. החברה אומנם הציגה הפסד קטן מהצפוי יחד עם הכנסות טובות מהצפי. החברה אמרה שתעבור לרווחיות בשנת 2021. בשלב זה השוק לא מתרשם מהתוצאות וההנפקה של החברה תרשם כאחת הגרועות בשנים האחרונות.

 

מריוט (MAR) יורדת 2% במסחר המוקדם לאחר שפספסה את התחזיות בשורת הרווח אך עמדה בתחזית ההכנסות. החברה מורידה את התחזית ההכנסות להמשך השנה בשל ירידה במחירים לחדר והאטה בתחום המלונות.

 

אדובי (ADBE) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר שאמש לאחר המסחר פרסמה תחזית טובה לשנת 2020. החברה ציינה שהמותגים שלה חזקים מאוד בעיקר בתחום התוכנות לענן.

 

הסברו (HAS) פרסמה תשקיף להנפקה של 875 מיליון דולר במניות. השימוש יהיה בחלקו למימון הרכישה של חברת אינטרטנאימנט וואן יצרנית הצעצועים עליה הודיעה באוגוסט האחרון ושוויה 4 מיליארד דולר.

 

מוזאיק (MOS) יורדת מעל 4% במסחר המוקדם לאחר שפספסה בשורת הרווח אך עקפה בשורת ההכנסות. החברה חותכת את התחזית להמשך השנה בשל שוק מאתגר אשר נמשך לאורך תקופה ארוכה משחשבו.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה