חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הכותרות על סגירת השלב הראשון בהסכם הסחר ממשיכות להקפיץ את וול סטריט

המדדים פתחו את המסחר בשיאים חדשים, דאו ג’ונס עולה 0.67%, נאסד"ק מטפס 0.77%; אירופה בשיא שנתי חדש; אנדר ארמור נופלת 15.5%

חדשות ספונסר 04/11/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את שבוע המסחר בעליות שערים ובשיאים חדשים לאחר דוח תעסוקה טוב מהתחזיות ואופטימיות בנוגע להסכם הסחר. ימי שישי ממשיכים להיות הימים בהם הדיבורים על "קרבה להסכם" ו"התקדמות משמעותית" הם החזקים ביותר, כשכולם כולל כולם יוצאים לתקשורת, החל מהנשיא טראמפ, יועציו הקרובים וכמובן שר האוצר.

 

באירופה מגמה חיובית כשהמדדים נסחרים בשיא של שנה, הדקס עולה 1.3% והקאק הצרפתי עולה 1%. באסיה ננעל המסחר במגמה חיובית, שנחאי עלתה 0.6%, הונג קונג עלתה 1.65% וביפן לא התקיים מסחר.

 

הזהב נסחר בעליות שערים וברמה של 1515 דולר לאונקיה, הנפט עולה החיום למחיר של 56.8 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.

 

מניות בכותרות

 

מקדונלדס (MCD) יורדת 1.7% לאחר שפרסמה אמש ידיעה על כך שהדירקטוריון הדיח את מנכ"ל החברה לאחר שהודה בקשר רומנטי בהסכמה עם עובדת החברה, דבר שאסור על פי המדיניות.

 

אנדר ארמור (UA) יורדת 13% במסחר המוקדם לאחר שנפתחה נגד החברה חקירה בנוגע לבדיקה חשבונאית בגין העברת מכירות מרבעון לרבעון לשיפור תוצאותיה. החברה דיווחה לפני המסחר על תוצאות הרבעון שעקפו את התחזיות עם רווח של 23 סנט למניה מול צפי של 18 סנט. הכנסות החברה גם כן עקפו את תחזיות השוק.

 

פורד (F) הנהגת איחוד עובדי הרכב המאוגדים בארה"ב אישר את הסכם העבודה החדש שנערך עם החברה בשבוע שעבר. ההסכם יוגש כעת לאישור, מניות החברה עולות 0.8% במסחר המוקדם.

 

ברייקשיר האתוויי (BRK-A) דיווח הסופ"ש על תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה. החברה הרוויחה 3.07 דולר למניה מול צפי של 2.84 דולר, הכנסות החברה עקפו את התחזיות גם כן. יתרות המזומנים של החברה נמצאות בשיא והחברה מתקשה למצוא חלופות השקעה נכון להיום (ולא רק).

 

הארלי דיוידסון (HOG) מקבלת הורדת המלצה לתשואת יתר ממשקל שוק מקיי בנק קפיטל מרקטס.

 

פפה גונס (PZZA) מקבלת הורדת המלצה להחזק מקניה מבית ההשקעות ג’פריס.

 

ווריט מדיקל (WMGI) מזנקת מעל 30% לאחר שהודיעה כי תרכש ע"י סטרייקר בעסקה של 4 מיליארד דולר או 30.75 דולר למניה במזומן. העסקה משקפת פרמיה של 40% על שער הסגירה ביום שישי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה