חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בוול סטריט, דאו ג’ונס יורד 0.65%

אפל ופייסבוק עולות לאחר דוחות טובים; הסינים סקפטיים בנוגע להתקדמות הסכם הסחר כשדונלנד טראמפ מכהן כנשיא; התשואות באגרות החוב ל 10 שנים יורדות

חדשות ספונסר 31/10/2019 17:10

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בירידות  לאחר סגירה חיובית אמש. אתמול כצפוי ירדה הריבית ב 0.25% אולם מעניין יותר היו הצהרות נגיד הבנק המרכזי שמהן הובן כי ככל הנראה ייקח הפסקה בהקלות בתקופה הקרובה ובנוסף אמר שעליית ריבית תעשה רק כשיראה שיפור משמעותי בנתונים הכלכליים. השוק אהב את הדברים וננעל ברמות שיא. לאחר החלטת הריבית וכאשר רוב הדוחות החשובים פורסמו השוק יתמקד בדוח התעסוקה שיפורסם מחר (ו’) לפני תחילת המסחר ובהתקדמות הסכם הסחר.

 

שלל דיווחים יצאו בימים האחרונים על התקדמות, למרות שנודע עוד בתחילת השבוע שהסכם לא יתחם בועידה בצילה שבינתיים בוטלה. הסיניים פרסמו ידיעה לפני כשעתיים על כך סקפטיים בנוגע להסכם סחר ארוך טווח עם טראמפ. באירופה עברו המדדים לירידות שערים לאחר פתיחה חיובית, הדקס והקאק יורדים 0.15% ו 0.3% בהתאמה. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת, הניקיי היפני עלה ב 0.37% שנחאי נחלשה ב 0.35%. הזהב עולה היום ונסחר ברמה של 1507 דולר לאונקיה. הנפט יורד היום כשחבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 54.3 דולר.

 

השוק תנודתי? התחל לסחור עכשיו עם היתרונות של מסחר בחוזי הפרשים
*הפעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך

 

מניות בכותרות

אפל (AAPL) עולה 1.6% במסחר המוקדם לאחר הדוחות אמש. החברה דיווחה על רווח של 3.03 דולר למניה מול צפי של 2.84 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק למרות המשך ירידה במכירת האייפון, האייפדים והאזניות של החברה המשיכה לצמוח.

 

פייסבוק (FB) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות אמש. החברה עקפה את תחזיות השוק עם רווח של 2.12 דולר למניה מול צפי של 1.91 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשההכנסה ממוצעת ללקוח עמדה על 7.26 דולר, גבוה מהתחזיות.

 

סטאר בקס (SBUX) דיווחה אתמול על תוצאות שעמדו בתחזית הממוצעת ורווח של 0.7 דולר למניה. הכנסות החברה עקפו את הציפיות הודות לגידול בפעילות הבינלאומית וזינוק בהזמנה של משקאות קרים.

 

ליפט (LYFT) הפסידה 1.57 דולר למניה מול צפי להפסד גבוה יותר של 1.66 דולר. החברה מצפה לעבור לרווח בעוד כשנתיים הניה עולה 3% במסחר המוקדם.

 

אסתי לאודר (EL) החברה דיווחה לפני המסחר על רווח של 1.67 דולר למניה מול צפי של 1.6. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעקבות גידול בחטיבת טיפוח העור. למרות זאת החברה מורידה תחזית להמשך השנה ומעלה את הדיבידנד הרבעוני.

 

אלטריה (MO) הרוויחה 1.19 דולר למניה, 4 סנט מעל התחזיות והכנסות שעקפו גם כן את ציפיותיה של וול סטריט. החברה דיווחה על מחיקה 4.5 מיליארד דולר מההשקעה שלה ביצרנית הסגריות האלקטרוניות ג’ול.

 

בריסטול מאיירס (BMY) מדווחת על רווח של 1.17 דולר מול צפי של 1.07 דולר למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אך גם במקרה שלה החברה מורידה את התחזיות להמשך השנה.

 

קראפט היינץ (KHC) מזנקת מעל 7% לאחר דוחות טובים שהתפרסמו לפני מסחר דקות. החברה מציגה גידול ברווח אך שחיקה בהכנסות עם ירידה של 1.6% במכירות בארה"ב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה