ירידות שערים קלות בהמתנה להודעת הריבית הערב

ג’נרל אלקטריק מזנקת 10%; עונות הדוחות ממשיכה בשיא העוצמה; התשואות של אגרות החוב ל-10 שנים יורדות קלות

חדשות ספונסר 30/10/2019 15:50

א+א-

הבורסה בארה"בפתחה את יום המסחר בירידות קלות לאחר שאתמול נרשמה הפוגה בעליות השערים כשהמדדים נסחרים מעל השיאים השנתיים זה היום השני ברציפות. 

 

הירידות הגיעו בעיקר במניות הטכנולוגיה לאחר דוח פושר של גוגל, ואמזון שהגיבה בירידות לאחר הדוחות מסוף השבוע שעבר ומימוש רווחים בסקטור השבבים. בלטו לחיוב מניות הפארמה בראשות פייזר ומרק.

 

באירופה מגמה מעורבת לאחר דוחות מעורבים, הדקס יורד 0.2% ואילו צרפת עולה בשיעור דומה. באסיה ננעל המסחר המגמה מעורבת, הנייקי היפני ירד 0.57%, הונג קונג נחלשה ב-0.44% והבורסה בטייוואן עלתה 0.4%. 

 

הזהב עולה קלות לרמה של 1496 דולר לאונקיה, חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ביציבות סביב 55.5 דולר. היום לאחר המסחר דוחות אפל ופייסבוק.

 

הערב בשעה 20:15 שעון ישראל תמסר הודעת הריבית החודשית של הפד. יו"ר הפד צפוי להוריד את הריבית ב-0.25% על פי הערכות האנליסטים והמשקיעים ממתינים לנאומו של פאואל לאחר הכרזת הריבית. 

 

מניות בכותרות

 

יום ברנדס (YUM) יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח נמוך מציפיות השוק. הכנסות החברה גם כן אכזבו עם חולשה בעסקי פיצה האט וקנטקי פרייד ציקן.

 

גרמין (GRMN) יצרנית מכשירי האימון מבוססי GPS מדווחת על רווח של 1.19 דולר למניה מול צפי של 95 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה רואה שיפור בכל המחלקות בזכות שיפור במרווחים. מניות החברה מזנקות 5% במסחר המוקדם.

 

ג’נרל אלקטריק (GE) מדווחת על תוצאות טובות מהתחזיות ועקפה הן בשורות הרווח והן בהכנסות. החברה מעלה את התחזית לתזרים המזומנים והמשקיעים שולחים את המניה לעליה של מעל 5% במסחר המוקדם.

 

מולסון קורס (TAP) מבשלת הבירה מפספסת את תחזית הרווח בסנט ומראה רווח של 1.48 דולר למניה, הכנסות החברה גם כן היו מתחת לציפיות השוק. החברה צפויה לפטר 500 עובדים בעקבות ארגון מחדש. המניה יורדת קלות במסחר המוקדם.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) - החברה מדווחת שמבחנים שלה בנוגע לטלק לא מצאו שאריות של אסבסט בבקבוק בודד שה-FDA טען שנמצאו בו שאריות, החברה ביצעה ריקול החודש של 33 אלף בקבוקים מאותה הסדרה. המניה עולה 2.7% במסחר המוקדם.

 

אלקטרוניק ארטס (EA) חברת הגיימינג עקפה אמש את התחזיות עם רווח של 96 סנט מול צפי של 86. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה צופה מספרים חזקים בדיגיטל בעיקר בהורדת משחקים ורכישות מהם. המניה יורדת קלות במסחר המוקדם.

 

אדבנס מיקרו דיבסס (AMD) הרוויחה 18 סנט למניה, בדיוק בצפי של השוק. ההכנסות היו מתחת לתחזיות, החברה דיווחה תוצאות טובות בתחום הדטא סנטרס שהוא מנוע הצמיחה שלה. המניה יורדת 1% במסחר המוקדם.

 

מונדלס (MDLZ) דיווחה על רווח של 64 סנט למניה מול צפי של 60 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה מעלה את התחזית השנתית תוך גידול במכירות בחלק משווקי היעד של החברה. המניה יורד 1.9% במסחר המוקדם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה