חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עונת הדוחות בארה”ב צוברת תאוצה, יציבות בפתיחת המסחר

גוגל דיווחה אמש ופיספסה את התחזיות; ביונד מיט נופלת 20% למרות הדו"חות הטובים; עיניי המשקיעים לריבית שתפורסם מחר

חדשות ספונסר 29/10/2019 15:55

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר ביציבות לאחר שאתמול ננעלו המדדים בשיאים חדשים. המדדים בעולם במגמה מעורבת כשהיום יסחר מדד האס אנד פי 500 בשיא חדש ולאחר 4 ימי מסחר רצופים של עליות שערים. 

 

יום גדול בדוחות החל כבר משלב טרום המסחר כשהיום ידווחו 123 חברות מהמדד (היום העמוס ביותר בעונת הדוחות). באירופה מגמה מעורבת, הדקס והקאק הצרפתי נסחרים סביב שערי הבסיס. 

 

באסיה ננעלו המדדים במגמה מעורבת, הנג סנג בהונג קונג נחלש ב-0.4% מדד הניקיי התחזק ב-0.47%. תשואות אגרות החוב ל-10 שנים בארה"ב נסחרות ב-1.84% ירידה קלה מאתמול אך עדיין בשיא של חודש. 

 

הזהב נסוג מרמת 1,500 נקודות אמש לאחר השיאים במדדים והעליה בבטחון המשקיעים. מחיר אונקיה נסחר ב 1,490 דולר. הנפט יורד ומשלים היפוך מאתמול, חבית מסוג לייט קרוד נסחר ברמה של 55 דולר.

 

מניות בכותרות

ביונד מיט (BYND) נופלת קרוב ל-20% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון האחרון. החברה דיווחה על רווח של 6 סנט מול צפי ל-3 בלבד והכנסות שעברו את ציפיות השוק. למרות הרווח הראשון של החברה מניות החברה סובלות מלחץ ומשלימות צניחה של מעל 65% מרמות השיא.

 

אלפביית (GOOGL) פירסמה אמש לאחר המסחר את תוצאותיה לרבעון, הרווח למניה עמד על 10.12 דולר מול צפי ל-12.42 דולר. הכנסות החברה לעומת זאת עקפו קלות את התחזיות. מניות החברה יורדות כ-1% במסחר המוקדם ירידה מתונה יחסית שמיוחסת לפספוס בשורה התחתונה בשל הגידול בהשקעות כמו טכנולוגיית הענן.

 

ג’נרל מוטרוס (GM) מדווחת על תוצאות טובות מהתחזיות ועקיפתן הן בשורות הרווח והן בהכנסות. השביתה שהגיעה לסיומה בימים האחרונים גורמת לכך שהחברה מורידה את התחזית להמשך השנה. מניות החברה עולות מעל 1.5% במסחר המוקדם.

 

מרק (MRK) מדווחת על רווח של 1.51 דולר למניה, 27 סנט מעל צפיות השוק. הכנסות החברה גם כן עקפו את הציפיות. מרק מעלה את התחזית השנתית בעקבות מכירות חזקות של תרופת "קייטרודה" לסרטן. המניה עולה 2.7% במסחר המוקדם.

 

פייזר (PFE) עולה 3% במסחר המוקדם לאחר שעקפה את התחזיות ודיווחה על רווח של 75 סנט למניה, 13 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק וגם היא מעלה את התחזית להמשך השנה.

 

זירוקס (XRX) חברת הציוד המשרדי הרווחה 1.08 דולר למניה מול צפי של 86 סנט, הכנסות החברה לעומת זאת עקפו את הציפיות אולם רק במעט. החברה מעלה את התחזית השנתית והמניה מזנקת 4.6% במסחר המוקדם.

 

קונקו פיליפס (COP) חברת האנרגיה, דיווחה על תוצאותיה לפני המסחר, גם היא ועקפה את התחזיות בשורת הרווח וההכנסות. החברה פרסמה שהיא תחשוף תוכנית עסקית לעשור הקרוב בכנס האנליסטים שיתקיים בחודש הבא.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה