חדשות וול סטריט ושווקי העולם

המסחר בארה”ב נפתח ביציבות

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר ביציבות לאחר דוחות מאכזבים אמש והיום לפני המסחר

חדשות ספונסר 23/10/2019 15:52

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בירידות שערים קלות לאחר דוחות מאכזבים אמש והיום לפני המסחר. אתמול ירדו המדדים לאחר כשלון נוסף להעביר את הברקזיט בלונדון.

 

מנכ"ל פייסבוק צפוי להעיד בפני ועידת השירותים הפיננסיים בנוגע למטבע הליברה ותוכניות החברה לגביו. סופט בנק משתלטת באופן סופי על ווי וורק, תשלם 3 מיליארד דולר לבעלי המניות הנוכחיים בניהם המנכ"ל המודח והמייסד אדם נוימן ולעובדים בנוסף תזרים 1.5 מיליארד דולר לחברה.  

 

באסיה היה מסחר דיי רגוע ללא דרמות, הניקיי עלה ב 0.34% הונג קונג ירדה 0.82% על רקע שמועות על רצונה של סין להדיח את מנהיגת המדינה לאחר 5 חודשים של הפגנות. באירופה יציבות עם נטיה לירידות קלות, הדקס נסחר ללא שינוי, צרפת יורדת 0.5%. הזהב מתחזק לרמה של 1,496 דולר לאונקיה. הנפט נחלש ב-1% חבית לייט קרוד נסחרת סביב 54 דולר.

 

מניות בכותרות

טקסס אינסטרומנטס (TXN) יורדת קרוב ל-8% במסחר המוקדם לאחר הדוחות אמש. החברה עקפה בשורת הרווח אך אכזבה בשורת ההכנסות, בנוסף החברה הורידה תחזית רווח והכנסות לרבעון הרביעי.

 

סנאפ (SNAP) דיווחה אמש על הפסד של 4 סנט מול צפי להפסד של 5 סנט למניה. ההכנסות עקפו את התחזיות כמו גם ההכנסה פר משתמש. למרות הורדת תחזית, מניות החברה נסחרת ביציבות במסחר המוקדם.

 

בואינג (BA) דיווחה לפני המסחר ומציגה דוחות חלשים החברה הרוויחה 1.45 דולר למניה מול צפי ל-2.09 דולר הכנסות החברה לעומת זאת היו מעל לצפי. החברה מצפה שמטוס 737 מקס יחזור לפעילות ברבעון 4, למרות שחברות התעופה קרקעו את מטוסיהם עד לרבעון 1-2 בשנה הבאה. המניה עולה 1.5% במסחר המוקדם. המניה מחקה ירידות חדות ונסחרת ביציבות לפני המסחר.

 

קטרפילר (CAT) פספסה בשורת הרווח ומציגה רווח של 2.66 במקום רווח של 2.88 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות והיא מורידה תחזיות להמשך השנה בשל ירידה בביקוש לציוד בניה ומכרות.

 

בלאקסטון (BX) חברת הפריבט אקוויטי הרווחה 58 סנט מול צפי ל-53 סנט. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק. הנכסים המנוהלים גדלו ב-21% ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה. מניות החברה עולות 0.8% במסחר המוקדם.

 

אלי לילי (LLY) מדווחת על רווח של 1.48 דולר, 7 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה לעומת זאת פספסו את ציפיות השוק. ומניות החברה יורדות מעל 2% במסחר המוקדם.

 

אנת’ם (ANTM) חברת הביטוח הרפואי מדווחת על רווח של 4.87 דולר למניה, 5 סנט מעל לצפי. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק. החברה מצפה לרווח שנתי של 19.4 דולר למניה מול צפי של 19.35 דולר. המניה יורדת 1% במסחר המוקדם.

 

נייקי (NKE) מנכל החברה משנת 2006 הודיעה שיעזוב את תפקידו בתחילת 2020 ויתפקד כיו"ר פעיל.

 

ציפוטל מקסיקן גריל (CMG) הרוויחה 3.82 דולר למניה מול צפי של 3.22 דולר בלבד. ההכנסות גם כן עקפו את התחזיות של השוק. הכנסות מדיגיטל זינקו ב 88%. המניה זינקה 95% מתחילת השנה והיא יורד מעל 2% במסחר המוקדם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה