חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים קלות בפתיחת המסחר בוול סטריט

פרוקטר&גמבל עולה 4% על רקע דו"חות שהיכו את ציפיות האנליסטים; נאסד"ק מוסיף 0.17%; ביוג’ן טסה 36%

חדשות ספונסר 22/10/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר ראלי חזק אמש. טראמפ צייץ הבוקר עוד ציוץ שנוי במחלוקת בנוגע למועמדים הדמוקרטיים ואומר "הכלכלה החזקה שלנו תתרסק כמו ב-1929 אם אחד הדמוקרטים הליצנים יבחרו לנשיאות".

 

מדדי אסיה נסחרו במגמה מעורבת, יפן המשיכה לעלות עם עליה של 1.2% במדד הניקיי. בשנחאי ירידות של 0.4%. באירופה מגמה מעורבת, הדקס עולה 0.2% וקאק יורד 0.1%. הנפט עולה היום לאחר צפי לקיצוץ בתפוקות מצב אופק חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 53.1 דולר.

 

הזהב נמצא תחת לחץ בכל הימים האחרונים ונסחר סביב 1,482 דולר לאונקיה. למרות "הסכמות" עם הסינים בנושאי מטבע, הדולר מול היואן מתחזק וחוזר לאזור של 7.1. 

 

מניות בכותרות

מקדונלדס (MCD) מפספסת בדוחות לרבעון השלישי, מדווחת על רווח של 2.11 מול צפי של 2.21 דולר. הכנסות החברה גם כן פספסו את התחזיות עם 5.43 מיליארד מול צפי ל-5.49. המניה יורדת 3% במסחר המוקדם.

 

פרוקטר אנד גמבל (PG) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות. החברה מדווחת על רווח של 1.37 דולר למניה מול צפי של 1.24 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעקבות ביקושי שיא למותגי הפרימיום בתחום הטיפוח.

 

הסברו (HAS) יצרנית הצעצועים מאכזבת את השוק עם רווח של 1.84 דולר מול צפי לרווח של 2.21 דולר למניה. הכנסות החברה גם כן פספסו את תחזיות השוק. מלחמת הסחר השפיעה על תוצאות החברה יחד עם עלויות השילוח, מניות החברה יורדות 11% במסחר המוקדם.

 

פולטה גרופ (PHM) חברת הבניה למגורים מדווחת על רווח של 1.01 דולר מול צפי של 0.92 דולר. הכנסות החברה גם כן עקפו את התחזיות הודות לריביות משכנתא נמוכות. מניות החברה עולות 2% במסחר המוקדם.

 

אנדר ארמור (UA) יו"ר והמנכ"ל קווין פלאנק יפנה את תפקיד המנכ"ל האחד בינואר. סמנכ"ל התפעול פטריק פריסק יהפוך לנשיא ולמנכ"ל החברה, כשפלאנק יעבור להיות יו"ר מנהל. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

 

הארלי דוידסון (HOG) חברת האופנועים הרוויחה 33 סנט ברבעון השלישי, 3 סנט מעל תחזיות השוק. הכנסות החברה גם כן עקפו את התחזיות. התוצאות הטובות מגיעות למרות ירידה במכירות בארה"ב ועלויות גבוהות מהמכסים על אירופה. החברה הודיעה על תוכנית לקיצוץ עלויות. מניות החברה עולות 6% במסחר המוקדם.

 

ביוג’ן (BIIB) עולה קרוב ל-40% בעקבות כוונה להגיש בקשה ל FDA לאישור הטיפול באלצהיימר, לאחר שהבטיחה תוצאות לתרופה בניסוי קליני.

 

אפל (AAPL) בדויטשה בנק מצננים מעט את המניה לאחר שהעפילה לשיאים חדשים. מצפים לדוח חזק עם ביקושי שיא לאייפון שכנראה מתומחרות במחיר. מעלים מחיר יעד מ-210 דולר ל-230 דולר למניה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה