חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הראפר סנופ דוג חובר לסטארטאפ הקנאביס הישראלי Seedo

יתרום מכשירים אוטומטיים של סידו לגידול קנאביס לקהילות מקומיות וארגונים שכונתיים בעיר הולדתו לונג ביץ’ בקליפורניה

חדשות ספונסר 22/10/2019 10:54

א+א- 4

הראפר ואיש העסקים סנופ דוג חובר לסטארטאפ הקנאביס הישראלי SEEDO המפתח מכונה ביתית המגדלת קנאביס באופן אוטומטי, וחוות קונטיינרים עבור גידול תעשייתי. החיבור נעשה על רקע תמיכתו של סנופ בלגליזציה וניקיון ענף הקנאביס מתוצרת מרוססת. הטכנולוגיה של סידו מאפשרת לגדל קנאביס ללא מגע יד אדם, במערכת הסגורה למעבר מזיקים, כך ניתן לגדל תוצרת איכותית ללא חומרי הדברה.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, סנופ יעבוד עם החברה בכדי להגביר את המודעות לטכנולוגיה החדשנית. הוא יתרום מכשירים אוטומטיים של סידו לגידול קנאביס לקהילות מקומיות וארגונים שכונתיים בעיר הולדתו לונג ביץ’ בקליפורניה, המאפשרים להנות מגידול תוצרת נקיה מחומרי הדברה.

 

לדברי סנופ דוג: "נעודד מעבר לאורח חיים בריא יותר על ידי אספקת טכנולוגיות גידול לקהילות. הטכנולוגיות מאפשרות לגדל תוצרת באזורים עירוניים, לחסוך בעלויות ולחלוק את התוצרת עם הקהילה."

 

"אנו מתכבדים לשתף פעולה עם אייקון בתעשייה כמו סנופ דוג", אמר זוהר לוי, מנכ"ל סידו. "הקהל הבינלאומי שיש לסנופ ברחבי העולם, השפעתו על קהל חובבי הקנאביס והפופולאריות שלו ברשתות החברתיות יסייעו לנו בהמשך הצמיחה. שמחנו לגלות התאמה חזקה בין מוצרי סידו לאג’נדה של סנופ."

 

סידו, הפועלת בתחום החקלאות העתידית, מפתחת טכנולוגיות גידול הידרופוניות אוטומטיות ללא תלות מזג אויר, ללא ריסוס ועם חסכון של כ-90 אחוז במים. הטכנולוגיה מאפשרת גידול של צמחים וירקות שונים ביניהם גם צמח הקנאביס הרפואי.

 

המכונות האוטומטיות של סידו מגדלות את התוצרת מהזריעה ועד הקציר. תהליך הגידול נשלט באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד ומנוהל על ידי טכנולוגיות בינה מלאכותית AI המפענחת את מצב וצרכי הצמח על ידי צילום תמונות של הצמח ממצלמה הנמצאת בתוך המתקן.

 

האלגוריתם קובע מינון מדויק של דישון, השקיה וטמפרטורות. טכנולוגיה נוספת של לימוד מכונה מאפשרת למכונה לשפר את ביצועי הגידול על ידי הסקת תובנות ממחזורי גידול קודמים. המגדל יכול לצפות דרך האפליקציה בתהליכי הגידול באמצעות מצלמה הקיימת בתוך המכונה.

 

סידו מפיצה את מוצריה באירופה ובצפון אמריקה באמצעות חברות הפצה ומכירות ברשת. היא נסחרת בארה"ב בסימול SEDO

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מושקע חצי שנה בחברה. נראה יח"צ טוב..

  עמיחי 23/10/2019 09:17

 2. 2
  בין הראפרים המצליחים ביותר

  בארה"ב... מי שאוהב מוסיקת ראפ שחורה במיטבה סנופ דוג עונה על ההגדרה שלה...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  דוד 10 22/10/2019 14:52

 3. 3
  בכל ארה"ב לדעתי. מדובר בסטלן על |4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  redbear 22/10/2019 13:03

 4. 4
  אכן מדובר בדמות מאוד משפיעה

  וססגונית אשר תיתן לגיטימציה חזקה לקידום החברה הישראלית בקרב צרכני הקנאביס באיזור מגוריו של הראפר הידוע . לא ממליץ כלום |44|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  דוד 10 22/10/2019 11:57