חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

מדד הנאסד"ק עולה 0.57%; גרמניה ממשיכה לספק נתונים חלשים; החוזים על הנפט נסחרים בירידות שערים

חדשות ספונסר 24/09/2019 16:50

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר במגמה חיובית לאחר יומיים של ירידות שערים קלות ביותר במדד האס אנד פי 500. לאחר הנעילה אמש וגם היום לפני המסחר מתחזקים החוזים העתידיים על רקע אופטימיות משיחות הסחר אשר יחודשו בחודש הבא. 

 

באסיה עליות שערים קלות בבורסות המובילות, הניקיי היפני עלה ב-0.1% הונג קונג התחזקה ב-0.2%. באירופה מגמה חיובית, הדקס עולה 0.1% הקאק בצרפת עולה 0.2%. הפוטסי הבריטי יורד לאחר שבית המשפט העליון קבע שפיזור הפרלמנט ע"י ראש הממשלה בוריס ג’ונסון אינו חוקי, הסטרלינג מתחזק מול הדולר. 

 

הנפט יורד כ-1%, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 58 דולר לחבית. הזהב נסחר כמעט ללא שינוי סביב 1,520 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

אוטוזון (AZO) - ספקית חלקי החילוף לרכב דיווחה על רווח של 22.59 דולר למניה מול צפי לרווח של 21.8 דולר. הכנסות החברה הביסו את התחזיות והכנסות לחנויות זהות עלו ב-3% מול צפי של 2.6%. מניות החברה נסחרות ללא שינוי במסחר המוקדם.

 

קאר מקס (KMX) -מהחברה הביסה את התחזיות ב-7 סנט ורווח של 1.4 דולר למניה. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. מכירות של חנויות זהות עלו ב-3.2% במקום 3.6% כפי שציפה השוק. מניות החברה עולות מעל 3% במסחר המוקדם.

 

סטארבקס (SBUX) - זכתה בערעור על דרישת האיחוד האירופי לשלם עד 33 מיליון דולר תשלומי מס בהולנד. התביעה לא הצליחה להוכיח שקמעונאית הקפה קבעה מחירים נמוכים מהשוק עבור העברות בין חברות בנות, אשר השפיעו על שורת הרווח הסופית. המניה עולה 0.5% במסחר המוקדם.

 

טסלה (TSLA) מנכ"ל החברה איילון מאסק מואשם בתביעה בשכנוע משקיעים לרכישת סולר סיטי בשנת 2016 בתמורה ל-2.6 מיליארד דולר, למרות משבר מזומנים ששרר אצל יצרנית הרכב.

 

נטפליקס (NFLX) מקבלת הורדת מחיר יעד מפיבוטל ריסרץ מ-515 דולר ל-350 דולר למניה.

 

אלפביית (GOOGL) מקבלת העלאת מחיר יעד ל-1,500 דולר מ-1,425 דולר מRBC קפיטל.

 

דיסני (DIS) וולס פארגו חוזר על המלצת תשואת יתר למניה.

 

סנאפ צט (SNAP) מקבלת העלאת המלצה מגוגנייהם מנייטרלי לקניה.

 

ווין ריזורטס (WYNN) מקבלת העלאת המלצה מגולדמן זאקס מנייטרלי לקניה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה