חדשות וול סטריט ושווקי העולם

השווקים מתוחים על רקע הורדת הריבית והצהרת ועידת השוק הפתוח

ריביות ה REPO מזנקות; נאסד"ק יורד 0.34%; התשואות על אגרות החוב ל 10 שנים יורדות

חדשות ספונסר 18/09/2019 16:50

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בירידות שערים, על רקע הקפיצה בריביות REPO בארה"ב. אתמול הזרימה שלוחת הפד של ניו יורק 75 מיליארד דולר למערכת הפיננסית לאחר שזו נקלעה למחנק אשראי פתאומי. יש האומרים שזאת תקלה טכנית ולא צורך אמיתי בכסף, למרות זאת הפד פעל במהירות יחסית, כשבפועל נוצלו רק 53 מיליארד דולר. כעת הריבית עומדת על 2.8% והיא עדיין גבוהה.

 

היום ב 21:00 תפורסם הריבית לארה"ב הצפי הוא להורדה של 25 נקודות בסיס ויותר מעניין יהיה לשמוע את הצהרת הבנק. הצפי להורדה בחודש הבא ירדה מתחת ל-50% לאחר שעמדה קרוב ל-100% מוקדם יותר החודש. הנפט המשיך לספק כותרות אתמול עם ירידה חדה בעקבות צפי לחזור לתפוקה מלאה מהירה יותר בבארות שנפגעו בערב הסעודית, כעת הנפט מסוג לייט קורד יורד כ-0.5% למחיר של 58.7 דולר לחבית.

 

באירופה נסחרים המדדים בעליות שערים קלות, הדקס והקאק עולים ב-0.1%. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת הניקיי היפני ירד ב-0.18% בורסת שנחאי עלתה ב-0.25%. הזהב ממשיך לחפש את עצמו לאחר הראלי החזק בחודש האחרון, הוא נסחר ברמה של 1,510 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

 

פדקס (FDX) - ענקית השילוח העולמית פרסמה אתמול את דוחותיה לרבעון השני של השנה. החברה פספסה הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות ונתנה תחזית עגומה מאוד להמשך השנה, דבר שמראה על האטה גלובלית משמעותית שצופה החברה. מניות החברה יורדות מעל 10% במסחר המוקדם.

 

אדובי (ADBE) פרסמה גם היא אמש את תוצאותיה לרבעון האחרון, החברה הרוויחה 2.05 דולר למניה מול צפי של 1.97 דולר. הכנסות החברה היו קצת מעל ציפיות השוק. החברה סיפקה תחזית מאכזבת להמשך השנה. מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.

 

ג’נרל מילס (GIS) יורדת קצת מעל 2% במסחר המוקדם לאחר פרסום תוצאותיה לרבעון האחרון. החברה מדווחת על רווח של 79 סנט למניה מול צפי של 77 סנט. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק, החברה מסרה שהיא רואה שיפור בצפון אמריקה ברייטייל ובתחום חיות המחמד אך שאר הענפים נמצאים בהאטה.

 

סוות’ווסט איירליינס (LUV) נותנת תחזית לרבעון הנוכחי, החברה מוסרת כי היא רואה ביקוש סולידי לטיסותיה כך שהיא תשמור על תחזית ההכנסות שלה. החברה צופה גידול קל בהוצאות.  

 

אמזון (AMZN) חשפה גרסת HD לשירותי המוסיקה שלה, והיא הראשונה שתציע שירות כזה מכלל המתחרים. השירות החדש יעלה 12.99 דולר לחודש למנויי הפריים ו-14.99 דולר לחודש עבור לקוחות שאינם חברים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה